27 yaşındaki Chance Perdomo son yıllarda sevilen dizilerden biri olan Gen V’nin kadrosunda yer alıyordu.Genç oyuncunun ölüm haberini basın temsilcisi şu sözlerle duyurdu:  “Chance Perdomo'nun bir motosiklet kazası sonucu zamansız vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle paylaşıyoruz. Yetkililer kazaya başka bir kişinin karışmadığını bildirdiler.

Skynews Chance Perdomo Gen V 6506160

Berfu Yenenler kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi, çocuğu var mı, instagram hesabı Berfu Yenenler kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi, çocuğu var mı, instagram hesabı

27 YAŞINDA HAYAT VEDA ETTİ

Ünlü oyuncu Chance Perdomo geçirdiği motosiklet kazası sonucu hayatını kaybetmesi üzerine ailesi ve sevenleri yasa boğuldu. Perdomo’nun basın temsilcisi olayın ardından şöyle konuştu:” Sanata olan tutkusu ve hayata karşı doymak bilmez iştahı onu tanıyan herkes tarafından hissedildi ve sıcaklığı en sevdiği kişilerde devam edecek. Sevgili oğullarının ve kardeşlerinin yasını tutarken, Perdomo ailenin mahremiyet isteğine saygı gösterilmesini rica ediyoruz”

Chance Perdomo

“BU TRAJEDİYİ AKLIMIZ ALMIYOR”

Genç oyuncunun ölümünün ardından Gen V dizisinin yapımcıları da üzüntülerini şöyle dile getirdi:” Bu trajediyi aklımız almıyor. Onu tanıyan ve birlikte çalışan bizler için Chance her zaman çekici ve güler yüzlü, doğanın coşkulu bir gücü, inanılmaz yetenekli bir sanatçı ve her şeyden öte çok nazik, sevimli bir insandı. Onun hakkında geçmiş zamanda yazmak bile anlamsız. Chance'in ailesi için çok üzgünüz ve arkadaşımızı ve meslektaşımızı kaybetmenin yasını tutuyoruz. Bu gece sevdiklerinize sarılın"

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA