Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Cem Kotan, partililerle birlikte Uncalı Perşembe Pazarı ve Arapsuyu Perşembe Pazarında vatandaşlar ve pazarcı esnafıyla kucaklaştı. Vatandaşların birebir ihtiyaçlarını, sorunlarını ve önerilerini dinledi.

Cco01943 (Small)

Semt sakinleri tarafından sevgi ve ilgiyle karşılanan Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Cem Kotan, zaman zaman evinin ihtiyaçları için pazar alışverişini ilçedeki semt pazarlarından yapmaya devam edeceğini söyledi.

Cco02023 (Small)

ÜSTÜNÜ KAPATACAKLAR

Uncalı ve Arapsuyu pazarlarında esnafın taleplerini dinleyen Cem Kotan, pazaryerlerinin hem esnaf hem de vatandaş için daha konforlu bir hale gelmesi ve eksikliklerin giderilmesi için değerlendirmeler yaptıklarını söyledi. Pazarda mahalle sakinlerinden gelen talep üzerine de Cem Kotan, üstü kapalı olmayan Uncalı pazaryerinin korunaklı hale getirilerek kapatılabileceğini ifade etti.

Mersin’in o ilçesinde projeler devam edecek… Meclis karar verdi Mersin’in o ilçesinde projeler devam edecek… Meclis karar verdi

Cco02007 (Small)

Pazarda alışveriş yapan gençlerle karşılan Cem Kotan, gençlerin üniversite sınavına hazırlandıklarını söylemesi üzerine, onlara başarılar diledi. Gençlere sınavı kazandıktan sonra birlikte kutlama sözü veren Cem Kotan,  gençleri belediye başkanı seçildikten sonra da belediyeye davet etti. 

Kaynak: BÜLTEN