Ak Parti Kemer İlçe Başkanı Uğur Ozan Gazioğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara ile Cumhur İttifakı Kemer Belediyesi Meclis Üyesi adaylarının da katıldığı buluşmada sorunlar dinlendi çözüm yolları masaya yatırıldı. Çıralı sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda bir konuşma yapan Milletvekili Mustafa Köse, Kemer Belediye Başkan adayı Rahman Şeker’e destek istedi.

Antalya'nın o ilçesinde İYİ Parti başkan koltuğu boş kaldı Antalya'nın o ilçesinde İYİ Parti başkan koltuğu boş kaldı

Cirali Z 4 (Small)

AK PARTİ’NİN CUMHUR İTTİFAKININ KEMER’E DEĞMESİ LAZIM!

Mustafa Köse yaptığı konuşmasında, “Helal oylarınızı adaylarımız Rahman Şeker’e ve Hakan Tütüncü’ye istemeye geldik. Rahman Şeker kardeşimiz, atom karınca gibi bir kardeşinizdir. Sizleri kesinlikle mahçup etmeyecektir. Eğer destek verirseniz, Büyükşehir ile birlikte Kemer’de, hükümetimiz ile birlikte olursak yani üçlü olursak güçlü oluruz. Ve Allah’ın izni ile problemlerin üstesinden geliriz diye temenni ediyorum. İlk defa çözüme bu kadar yakın olduğumuz zamanı yaşıyoruz. Bazı işlerin çözülebilmesi için ilçe belediyesi yetkilidir.

Bazı işlerin çözülebilmesi için sadece ilçe belediyesi değil aynı zamanda büyükşehir belediyesinin de müdahil olması gerekir. Bazı problemlerin ortadan kaldırılması için sadece ilçe belediyesi ve büyükşehir belediyesi yetmez aynı zamanda hükümetin de elinin orada olması gerekir. Kemer’in birçok bölgesinde maalesef kalıtsal sorunlar ile karşı karşıya kalıyoruz. Bunun temel sebebi bir türlü Kemer’in iktidar ile buluşamamasıdır.

Cirali Z 2 (Small)

Belediye ile büyükşehrin buluşamamasıdır. Bu üçünün bir araya gelmemesidir. Gördüğümüz net bir tablo var. Antalya hizmete susamış durumda. Antalya mazeret üretilmesinden bıkmış durumda. Artık Ak Parti’nin Cumhur İttifakının Kemer’e değmesi lazım. İnşallah o günlere hep beraber ulaşacağız” dedi.

İLK DEFA ÇÖZÜME BU KADAR YAKINIZ!

Kemer’in her mahallesinin kendilerini bağırlarına bastığını söyleyen Başkan Adayı Rahman Şeker, özlenilen Kemer’e Nisan’da kavuşacaklarını ve Çıralı’nın da altın çağını yaşayacağını söyledi. Rahman Şeker, “Çıralımız Kemer’in en batısındaki inci değerinde bir yer. Ama yıllardır kronikleşmiş sorunları her defasında dile getiriyoruz. İlk defa çözüme bu kadar yakın olduğumuzu söyleyebilirim.

Cirali Z 1 (Small)

Öncelikle Cumhur İttifakı ile birlikte Kemer’i iktidarımızın gücü ile buluşturup birçok sorununuzu kalıtsal sorunlarınızı, bunlardan imar, 2B, mülkiyet ve tapu sıkıntılarını hepsini göreve geldiğimiz zaman turizm bakanımızın, kıymetli vekillerimizin öncülüğünde ve bizlerin de gayreti ile çözüme kavuşturmuş olacağız” diye konuştu.

Kaynak: BÜLTEN