Baristalık yaparak öğrencilere kahve ikram eden Av. Rıza Sümer, kafelerde bulunan öğrencilerin sohbetlerine ortak oldu. Öğrencilerin beklentilerini, Antalya’da karşılaştığı sorunları dinleyen Sümer, “Sizler, büyük ve güçlü Türkiye'nin mimarlarısınız. İlçemiz; gençlerimizin düşünce ve katkılarıyla daha ileriye gidecek. Fikrinize ve tavsiyelerinize ihtiyacımız var. Kepez’de birlikte yol almaya var mısınız?” ifadelerine yer verdi.

Riza Sümer, Öğrenci̇leri̇ Di̇nledi̇ (4) (Small)

Okul sonrası arkadaş gruplarıyla vakit geçiren gençlerin hepsiyle selamlaşan Rıza Sümer, tanışma sonrası öğrencilere yerel seçim sonrası Kepez’de hayata geçecek projeleri aktardı. Ulaşım konusunda sorun yaşadıklarını söyleyen gençler, Kepez Belediye Başkan adayı Sümer’den yardım sözü isteyerek, seçim sonrası ziyarette bulunacaklarını dile getirdi.

Sümer, “Hakan Başkanımızı hizmetlerle dolu heybesiyle Büyükşehir Belediyesine uğurlayacağız. El ele verip, sıkıntılarınızı çözüme ulaştıracağız. Seçim sonrası çayımızı içmeye bekliyorum, ben de sizlerle daima muhabbet halinde olacağım” dedi. 

“BÜYÜK BİR COŞKUYLA BAĞRIMIZA BASACAĞIZ”

İYİ Parti’nin Antalya’daki koltukları boş kaldı İYİ Parti’nin Antalya’daki koltukları boş kaldı

Gençlerle sohbet sonrası cadde üzerinde stant kuran Ak Parti İl Gençlik Kolları üyelerini ziyaret eden Rıza Sümer, gençlik kollarıyla Antalya’ya gelecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2 Mart Cumartesi günü düzenleyeceği mitingi hakkında istişarede bulundu. Sümer, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 2 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te Antalya'da Kepezimizde. Cumhurbaşkanımızı yeniden büyük bir coşkuyla bağrımıza basacağız. Hazırlıklarınız, yorulmadan sürdürdüğünüz çalışmalarınız için teşekkür ederim. 31 Mart’a kadar durmak yok” açıklamalarında bulundu. Riza Sümer, Öğrenci̇leri̇ Di̇nledi̇ (1) (Small)

Kaynak: BÜLTEN