Bahar dizsinde başrol oyuncusu olan Demet Evgar, yer aldığı projeler ve oyunculuğu adından sık sık söz ettirmeyi başaran oyuncular arasında yer alıyor. Ancak edinilen bilgilere göre Demet Evgar, sette büyük sorunlara neden oluyor. Sete geç gelen Demet Evgar’ın setteki çalışanlara ise kötü davrandığı iddia edildi. Edinilen bilgilere göre yönetmen asistanının kendisine sahne süresini sormasına karşılık küfür eden Demet Evgar’ın bu davranışının ardından neye uğradığını şaşıran asistan konuyu dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt’a aktardı.

Demet Evgar Set Tartisma (Small)

İbrahim Tatlıses Kaç Yaşında? Kaç Çocuğu Var? Eski Eşleri Kim? İbrahim Tatlıses Kaç Yaşında? Kaç Çocuğu Var? Eski Eşleri Kim?

YÖNETMEN SETİ DURDURDU

Bu olayın ardından sinirlenen Yeşilyurt, ekibine kimsenin saygısızlık yapamayacağını dile getirerek, seti paydos etti. Bununla da kalmayan Yeşilyurt, Demet Evgar’ın özür dilemediği sürece sete devam etmeyeceklerini söylemesi üzerine Evgar, ağlayarak özür diledi. Ayrıca edinilen bilgiler göre bu olay Demet Evgar’ın ilk saygısızlığı değil. Evgar daha öncede setlere geç gelerek, set çalışanları ile tartışmalara giriyormuş.

Demet Evgar Set Calisanlarina Kufur Etti (Small)

KÜFÜR ETTİ

Bütün bu olayların ardından Orel Deniz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile olaya tepki gösterdi. Orel Deniz, “DEDIKODU | #DemetEvgar #Bahar setinde herkesi bezdirmiş, geç gelmeler, kaprisler, ağlamalar, showlar… Küfür ve hakaret ettiği asistan kızla bu ilk olayı değilmiş ama bu sefer yanlarında 3. bir kişi de varmış ve bu olaya şahitlik etmiş, Demet önceden bunu inkar ediyormuş. Daha önce oynadığı bir dizinin set ekibiyle de benzer sorunlar yaşamış, namaz kılacağım, spor saatim salona gideceğim, şuyum buyum diye kaprisler yaparak seti kendisi için hazır ol da bekletiyormuş. Ben bunları bildiğim için Bahar’da olanlara pek de şaşırmadım. Başarı yönetilemiyor” dedi.

Demet Evgar Bahar Set (Small)

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN