Antalya’da sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesinden dolayı vatandaşlar Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı hava durumu raporunu araştırıyor. Sıcak hava dalgasının etkili olduğu Antalya’da hava durumu merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Sıcaklarla mücadele etmeye çalışan vatandaşlar Antalya’da havanın nasıl olacağını sık sık araştırıyor. Peki Antalya’nın ilçelerinde yarın hava nasıl olacak? Antalya’da 24 Haziran Pazartesi günü yağış olacak mı?

24 HAZİRAN ANTALYA HAVA DURUMU

Antalya 24 Haziran Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 24 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 24 Haziran Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 24 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 24 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 24 Haziran Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 24 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Antalya 24 Haziran Hava Nasil Olacak (Small)

FİNİKE

Finike’de 24 Haziran Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 24 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 24 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 24 Haziran Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 24 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 24 Haziran Pazartesi günü parçalı bulutlu bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalya 24 Haziran (Small)

Antalya’nın ulaşım krizi meclise taşındı… Meclisten Kepez’e özel istek Antalya’nın ulaşım krizi meclise taşındı… Meclisten Kepez’e özel istek

KEPEZ

Kepez’de 24 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 24 Haziran Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 24 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya 24 Haziran Hava (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 24 Haziran Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 24 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir havanın olacağı tahmin ediliyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 24 Haziran Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

SERİK

Serik’te 24 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN