Antalya’da vatandaşlar sıcak hava dalgasıyla mücadele ediyor. Bunaltıcı havaların yaşandığı Antalya’da sıcaklıklar artmaya devam edecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporuna göre Antalya’da termometreler 45 dereceyi gösterecek. Sıcak havaların ne kadar devam edeceğini merak eden Antalyalılar yayınlanan hava durumu raporunu sık sık takip ediyor. Peki Antalya’da 14 Haziran Cuma günü (yarın) hava nasıl olacak? İşte 14 Haziran Antalya hava durumu…

14 HAZİRAN’DA ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE HAVA NASIL OLACAK?

Antalya 14 Haziran Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Konyaaltı Belediyesi Madımak’ı unutmadı Konyaaltı Belediyesi Madımak’ı unutmadı

AKSU

Aksu’da 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 43 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 14 Haziran Cuma günü güneşli bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 43 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 45 derece olacak.

Antalya 14 Haziran Hava (Small)

ELMALI

Elmalı’da 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 14 Haziran Cuma günü güneşli bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

Antalya 14 Haziran Hava Nasil Olacak (Small)

İBRADI

İbradı’da 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 44 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 42 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 45 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 43 derece olacak.

Antalya 14 Haziran (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’de 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 42 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 46 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 14 Haziran Cuma günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 43 derece olacak.

SERİK

Serik’te 14 Haziran Cuma günü güneşli bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 46 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN