Antalya’da yüksek nemden dolayı bunaltıcı havalar etkisini gösteriyor. Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte vatandaşlar, sıcaklardan bunalarak kendilerini denize attı. Sıcak hava dalgası nedeniyle sıcak havaların yaşandığı Antalya’da uzun süredir yağış uyarıları veriliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporuna göre Antalya’da gök gürültülü sağanak yağış olması bekleniyor. Peki Antalya’da 30 Mayıs Perşembe günü (yarın) yağış olacak mı? Antalya’da yarın yağmur yağacak mı?

Antalya’da göz gözü görmedi… Antalya’da Espri gerçek oldu Antalya’da göz gözü görmedi… Antalya’da Espri gerçek oldu

30 MAYIS’TA ANTALYA’DA HAVA NASIL OLACAK?

Antalya Sağanak Yagis 30 Mayis Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 30 Mayıs Perşembe günü mevzi sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

Antalya Sağanak Yagis 30 Mayis (Small)

ELMALI

Elmalı’da 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağışın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 20 derece olacak.

Antalya 30 Mayis Hava Durumu (Small)

KAŞ

Kaş’ta 30 Mayıs Perşembe günü mevzi sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 8 derece, en yüksek sıcaklık ise 21 derece olacak.

Antalya 30 Mayis (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

SERİK

Serik’te 30 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN