Burdur’da 21 Temmuz elektrik kesintisi olan ilçeler. Elektrik kesintisi olan ilçelerin tam listesi Burdur’da 21 Temmuz elektrik kesintisi olan ilçeler. Elektrik kesintisi olan ilçelerin tam listesi

ASAT Antalya'da uzun süre suların olmayacağını açıkladı. Antalya'nın birçok ilçesinde kesilecek olan suların ne zaman geleceği vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Antalya'da yaşayan vatandaşlar, su kesintisini önlem almak için bölgelerinde kesintinin olup olmadığını araştırıyor. Kepez, Alanya, Muratpaşa ilçelerinde belirli saatler arasında etkili olacak olan su kesintisinin ne zaman sona ereceği vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki 28 Mayıs Salı günü (bugün) Antalya'nın hangi ilçelerinde sular kesilecek? Antalya'da bugün sular ne zaman gelecek? 

Su Kesintisi 2 Wtdz28 MAYIS SALI GÜNÜ ANTALYA'DA NERELERDE SULAR KESİLECEK? 

ASAT Antalya'da suların kesileceğini duyurdu. Güncel Antalya su kesintileri için ANTALYA SU KESİNTİSİ LİSTESİ'ne tıklayarak bulunduğunuz ilçeye göre bölgenizdeki su kesintilerinin saat kaça kadar ve kaç gün süreceğine dair bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kaynak: Haber Merkezi