Kara para aklama suçlamasıyla kasım ayından bu yana cezaevinde olan fenomen Dilan Polat, yılbaşında kendisini psikolojik olarak iyi hissetmemesinden dolayı Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edilmişti. Dilan Polat’ın o dönemde, geçtiğimiz yıl Zonguldak’ın Devrek İlçesi’nde uyudukları sırada annesini ve anneannesini parçalara ayıran Rabia Çataklı ile aynı koğuşta kaldığı ortaya çıktı. Dilan Polat’ın, Çataklı’nın kim olduğunu öğrenmesinin ardından korkudan uykusuz geceler geçirdiği, korkudan ne yapacağını bilemez bir hale geldiği öğrenildi. Bu olayın ardından Dilan Polat, hastanede kalmak istemeyerek dilekçe verdi. Polat, verdiği dilekçenin ardından cezaevine sevk edildi. Polat, Adli Tıp Kurumu’nun raporu doğrultusunda yeniden Bakırköy’e sevk edilince, cezaevine dilekçe vererek Bakırköy’e geri gitmek istemediğini belirtti.

Bakirkoy Ruh Ve Sinir Hastaliklari Hastanesi Dilan Polat (Small)

RABİA ÇATAKLI KİMDİR? NE YAPTI?

Geçtiğimiz yıl ağustos ayında Zonguldak’ın Devrek İlçesi’nde yaşayan ve psikolojik sorunları olan Rabia Çataklı (31), uyudukları sırada annesi Şeyda Çataklı (56) ve anneannesi Medine Küçükkaya’yı (77) bıçaklayarak katletti. Çataklı, annesini 110 yerinden, anneannesini ise 6 parçaya ayırdı. Kestiği parçaları ise pencereden sokağa attı. Evden yükselen ezan ve tekbir seslerini duyarak korkan Çataklı’nın komşuları ise jandarmaya ihbarda bulundu. Eve gelen ekipler, kapıyı kırarak eve giren ekipler, kan gölüne dönen evde Rabia Çataklı’yı elinde bıçakla çıplak bir şekilde yakaladı.

Rabia Catakli Kimdir (Small)

KENDİ PARMAĞINI YUTTU

Rabia Çataklı gözaltına alınırken, Şeyda Çataklı ve Medine Küçükkuyu’nun cansız bedenleri otopsi için Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. S ağlık kontrolü için Devrek Devlet Hastanesi’ne götürülen Çataklı’nın, muayene sırasında kendi serçe parmağını ısırıp koparttığı ve yuttuğu ortaya çıkmıştı.

Masterchef Türkiye 2024 ne zaman başladı? Masterchef  yeni sezon yarışmacıları kimler? Masterchef jürisi değişti mi Masterchef Türkiye 2024 ne zaman başladı? Masterchef yeni sezon yarışmacıları kimler? Masterchef jürisi değişti mi

Dilanpolat Hastane (Small)

5 sakinleştirici iğne yapılan Çataklı, ifadesinde ise “Bunu neden yaptığımı bilmiyorum. Ölecek gibi hissettim. Mehdi olduğumu hissettim. Onların birer şeytan olduğu ve öldürmem gerektiği söylendi. Ben de öyle yaptım. Onları öldürdüm. İkisini de çok severdim” sözlerine yer verdi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN