Boş vakitlerini dizi ve film izleyerek geçiren milyonlarca kişi sık sık yeni dizi ve filmleri araştırıyor. Disneyplus film ve dizi listesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Yeni dizi ve filmleri listesine ekleyen platformda hangi dizi ve filmlerin olduğu merak konusu oldu. Peki listede hangi yapımlar var? İşte ayrıntılar....


DİSNEYPLUS’A HANGİ DİZİ VE FİLMLER EKLENDİ?


1-  RENEGADE NELL
Konusu:  İngiltere, 1705: Nell Jackson savaştan Tottenham'daki ailesinin yanına döner. Nell, kendisine süper dövüş güçleri kazandıran cesur Billy Blind'in yardımıyla, yerel bir toprak sahibinin zorba oğlu Thomas Blancheford'la yüzleşir ve ancak cinayetle suçlanır.
Türü: Dram, fantastik, aksiyon, macera
Oyuncular: Louisa Harland, Alice Kremelberg, Jake Dunn, Adrian Lester

The Creator (Small)
2- THE CREATOR 
Konusu: İnsanlar ve yapay zeka arasındaki bir savaşın ortasında, kaderi gizemli bir yapay zeka mimarını yakalayıp öldürmek olan deneyimli eski bir uzmanın hikayesini anlatıyor.
Türü: Bilim kurgu, aksiyon, macera
Oyuncular: Jhon David Washington, Gemma Chan, Amar Chadha Patel, Ralph Ineson


3-  SEE YOU IN ANOTHER LIFE 
Konusu: Mart 2004'te Avrupa topraklarında gerçekleşen en kötü cihatçı terör saldırısına karıştığını anlatıyor.
Türü: Dram, gerilim, suç
Oyuncular: Pol López, Roberto Gutiérrez, Tamara Casellas, Quim Àvila, Mourad Ouani, Juanma Cifuentes 
4- VANDERPUMP VILLA

Vanderpump Viila
Konusu: Lisa Vanderpump'ın özenle seçilmiş ekibinin seçkin Fransız malikanesi olan Rosabelle Şatosunda çalışmasını, yaşamasını ve eğlenmesini konu alan, senaryosuz bir belgesel drama olan Vanderpump Villa'da yozlaşma ve sefahat bir araya gelir.
Türü:  Reality 
Oyuncular: Lisa Vanderpump, Hannah Fouch, Eric Funderwhite, Gabriella Sanon, Priscila Ferrari, Marciano Brunette, Anthony Bar, Caroline Byl, Emily Kovacs, Grace Cottrell,Telly Hall, Andre Dante Mitchell, Stephen Alsvig 

S E E Y O U I N A N O T H E R L I F E
5- SHOGUN
Konusu: Shogun, 1600 yılında Japonya'da, yüzyıl süren bir iç savaşın şafağında geçiyor. Yakındaki bir balıkçı köyünde gizemli bir Avrupa gemisi bulununca Lord Yoshii Toranaga, Vekiller Konseyi'ndeki düşmanları ona karşı birleşirken hayatı için savaşmak zorunda kalacaktır.
Türü: Dram, tarih, aksiyon, macera
Oyuncular: Hiroyuki Sanada, Cosmo Jarvis, Anna Sawai, Tadanobu Asano, Takehiro Hira

20 yaş büyük sevgilisi ile 5 yıllık ilişkisini bitiren İnci Taneleri’nin Dilber’i Hazar Ergüçlü kimdir? 20 yaş büyük sevgilisi ile 5 yıllık ilişkisini bitiren İnci Taneleri’nin Dilber’i Hazar Ergüçlü kimdir?

Rengade Nell (Small)
6- FEUD
Konusu: Bette Davis ve Joan Crawford ile Truman Capote ve New York seçkinleri gibi ünlü kan davalarına yer veren bir antoloji dizisidir. 
Türü: Dram, biyografi 
Oyuncular:  Alfred Molina, Stanley Tucci, Susan Sarandon, Jessica Lange, Judy Davis, Jackie Hoffman

Muhabir: BADE ÖNDER