İmar uygulamasının tamamlanmasıyla birlikte artık yeni ruhsatlı bina yapılabileceğini söyleyen Başkan Genç, kanalizasyon alt yapısı ile birlikte doğalgaz müjdesi verip yeni yollarla birlikte sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarının bu yıl içerisinde start alacağı müjdesini verdi.
https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/08/Dosemealti-Belediyesi-tapu-dagitmaya-devam-ediyor-3-Medium.jpg Döşemealtı Belediyesi tapu dağıtmaya devam ediyor 1İmar planları olmasına rağmen yıllardır uygulaması yapılmayan Nebiler Mahallesi’nde vatandaşların imar sorununu çözüme kavuşturan Genç, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için eski planları tam 6 kez revize ettiklerini söyledi. Vatandaşın yararına ve en az zayiatla yıllardır bekledikleri tapularına kavuşmaları için mücadele ettiğini anlatan Başkan Genç, “Mecliste Ak Parti’nin ret kararı vermesine rağmen imar sorununu vatandaşımızın lehine çözüme kavuşturduk” dedi.
https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/08/Dosemealti-Belediyesi-tapu-dagitmaya-devam-ediyor-2-Medium.jpg Döşemealtı Belediyesi tapu dağıtmaya devam ediyor 2Nebiler Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Genç ilk etapta 25 hak sahibine 31 tapu dağıttı. Mahalle sakinleri Başkan Genç’e teşekkür edip, “Yıllardır çözüm bekleyen yeni ruhsatlı yapı yapamadığımız yerlerimize nihayet imar uygulaması yapıldı ve tapularımız aldık” dediler.
https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/08/Dosemealti-Belediyesi-tapu-dagitmaya-devam-ediyor-1-Medium.jpg Döşemealtı Belediyesi tapu dağıtmaya devam ediyor 3Mahalle sakinlerine tapularının dışında da açıklamalar yapan Döşemealtı belediye Başkanı Turgay Genç, “Şimdi süratle alt yapı kanalizasyon çalışmalarını yapıp, yeni yollara sıcak asfalt ve kaldırım çalışması yapılacak. Bu yıl içerisinde ayrıca doğalgaz hattı mahalleye gelecek” diye konuştu. BÜLTEN