Döşemealtı Belediyesi personeli kurum içerisinde eğitim çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak personele protokol kuralları, resmi yazışma kuralları ve mevzuat hazırlama konulu eğitime tabi tutuldu.
https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/08/DOSEMEALTI-PERSONELINE-EGITIM-2-Medium.jpg DÖŞEMEALTI PERSONELİNE EĞİTİM 1Personelin verimini arttırmak amacıyla verilen eğitimler kapsamında devlet protokolü, yönetimde protokol kuralları, makam odalarında davranış biçimleri, tanışma ve tanıştırılma biçimleri, selamlama, karşılama ve uğurlama, kişisel bakım, imaj ve giyim kuşam konuları anlatıldı.
https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/08/DOSEMEALTI-PERSONELINE-EGITIM-1-Medium.jpg DÖŞEMEALTI PERSONELİNE EĞİTİM 2Eğitim Döşemealtı Belediyesi Meclis salonunda Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yanar tarafından verilirken, katılımcılara bir de sertifika verildi. Resmi davetler, toplantılar, araçlarda ve törenlerde uygulanan protokol kurallarının öğretildiği eğitimler iki gün sürdü. BÜLTEN