Antalya'ya gelecek olan Koray Avcı hayranlarına harika bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Antalya'da hayranları ile buluşacak olan Koray Avcı 'nın konser biletleri hızla tükeniyor. Performansı, sesi ve müzik dünyasının diğer sanatçıların şarkılarını yorumlayan konserde aralarda hayranları ile sohbet eden ve sahnenin tozunu attıracak olan Koray Avcı'nın konserini iple çeken hayranlar, biletlerin ne kadar olduğu, nerede ve ne zaman soruları onları araştırıyor. Peki konser biletleri ne kadar, kimdir nerede, ne zaman? İşte merak konusu olan soruların ayrıntılı cevapları...

Koray Avci Konser Nerede
KORAY AVCI KONSERİ NEREDE 

Kendine özgü sesi, yorumu ve samimiyeti ile konserde hayranlarına anlattığı hikayelerle güldüren Koray Avcı, 15 Haziran Cumartesi günü Antalya Açık Hava konser alanında hayranları ile bir arada olacak.

Koray Avci Konser Bilet Fiyatlari Ne Kadar
KORAY AVCI KONSER BİLETLERİ NE KADAR

15 Haziran Cumartesi günü Antalya açık hava konser alanında hayranlarına kavuşacak olan Koray Avcı'nın konser biletleri hızla tükenmeye başladı. Konserin en ucuz bileti 452 TL iken en pahalı bileti ise 2 bin 260 TL olarak belirlendi. 

Brezilya'da flüt ziyafeti Brezilya'da flüt ziyafeti

Koray Avci Kimdir
KORAY AVCI KİMDİR? 

Koray Avcı, 1 Ocak 1990'da Ankara'da doğdu. Ankara'da doğup büyüyen Koray Avcı, Erzincanlıdır. Doğup büyüdüğü şehir olan Ankara'da müzik yolculuğuna başlayan Avcı, zaman zaman mekanlarda şarkı söyleyerek başladı. 2012 yılında mezun olduktan sonra kalıcı olarak Ankara'ya dönen Koray Avcı, daha önce sahne aldığı hiçbir yerde sahne alamadı. Koray Avcı ve başka bir gitarist arkadaşı sokaklarda, hatta toplu taşıma araçlarında çalmaya başladı. Yine 2012 yılında bir gencin metroda söylediği bir şarkıyı kaydedip paylaşması ve videonun büyük ilgi görmesi üzerine Avcı, kendi videolarını çekip YouTube gibi sosyal medyada paylaşmaya başladı. Sosyal medyada ilgi odağı haline geldi ve paylaştığı videolar ciddi izlenme sayılarına ulaştı. Kısa sürede yurt içi ve yurt dışında konserler vererek geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı.

Muhabir: BADE ÖNDER