Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Projesi olan Emekliler Kahvesi, sunduğu hizmetler ve konforlu ortamı sayesinde, emeklilerin gözde mekanı olmaya devam ediyor. Sosyalleşmelerinin önünü açtığı için Başkan Muhittin Böcek'e teşekkür eden emekliler, projeden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

EMEKLİLER KAHVESİ'NDE ÜCRETSİZ HİZMETLER

Emekli 6 (Small)

Mersin seralarında sıcaklık krizi… İşçiler baygınlık geçiriyor Mersin seralarında sıcaklık krizi… İşçiler baygınlık geçiriyor

Emekliler Kahvesi'nde ücretsiz çay ve su hizmetlerinden faydalanan vatandaşlar burada sadece oturmakla kalmıyor, Antalya sıcaklarında ferah bir ortamda arkadaşlıklar da kuruyor. Emeklilerin sosyalleşebilmesine olanak sağlayan kahve, yaz kış demeden hizmet vermeye devam ediyor. Emekliliklerinde temelini attıkları arkadaşlıklarla güzel vakit geçiren vatandaşlar, kahvede yer alan kütüphane sayesinde kitap da okuyabiliyor.

EMEKLİLERİN PARASI CEBİNDE KALIYOR

Her geçen gün artan fiyatlar nedeniyle dışarı çıkmaya çekinen emekliler hayata geçirilen bu proje sayesinde gereksiz harcama yapmadan hem sosyalleşme imkanı buluyor hem de yaz kış demeden evlerinden çıkıp hava almanın tadını çıkarıyor. Emekliler Kahvesi'nde parası cebinde kalarak çay içen ve kitap okuyabilen emekli vatandaşlar projeden memnun olduklarını dile getiriyor.

Emeklilerkahvesi (Small)

EMEKLİLER KAHVESİ'NİN MİSAFİRLERİ OLDUKÇA MEMNUN

Emekliler Kahvesi'nin misafirleri "Çok güzel bir mekan oldu. Sohbet edip vakit geçirebileceğimiz bir yere kavuştuk. Çay, şeker çok pahalandı. Emekliyiz. Gelirimiz belli. Dışarda çay içsem, maaşımı yetiremem", "Burada çayımı içiyorum, gazetemizi okuyorum. Dinleniyorum. Kitap okuyorum. İçim açılıyor. Zamanımı kaliteli geçiriyorum" diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE TEŞEKKÜR

Emeklilerin Vazgecilmezi Emekliler Kahvesi 7D693Ce7 7047 4B77 8Eac 44D026Fcb8E8 (Small)

Kendilerini yalnızlaşmaktan kurtaran Emekliler Kahvesi projesi sayesinde sosyal hayata daha çok karışan emekliler kendileri için hem maddi hem manevi anlamda büyük önem arz eden kahveye sık sık gelerek vakit geçirmeye devam ederken proje için hem Büyükşehir Belediyesi'ne hem de Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e de teşekkür etmeyi ihmal etmiyor.

Muhabir: Şeyda Tütgün