Epic Games, Steam ile olan rekabetine hız kesmeden devam ediyor. Epic Games, sık sık kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıttığı oyunlar ile gündeme geliyor. Kullanıcı kitlesini arttırabilmek için dağıttığı oyun ise kullanıcılar tarafından yakından takip ediliyor. Epic Games, son zamanlarda popüler olan Islets oyununu ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına erişime açtı.

4 Nisan Perşembe gününe kadar geçerli olan kampanyaya kullanıcılar akın ediyor. Epic Games’in ücretsiz oyun dağıttığını duyanlar ise oyunu nasıl alacaklarını merak ediyor. Peki Islets oyunu nasıl ücretsiz bir şekilde alınır, şartları neler? İşte Epic Games’ten ücretsiz oyun almanın yöntemleri…

Islets Ucretsiz Oyun

Islets oyunu, Ağustos 2022’de yayınlanarak kullanıcılara sunuldu. Birçok kullanıcının severek oynadığı oyun, kısa sürede adını duyurmayı başardı. Oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmak isteyen oyunseverlerin tek yapması gereken ise Epic Games’e üye olarak oyunu kütüphanelerine eklemek. Oyunu 4 Nisan Perşembe günü saat 18.00 tarihine kadar kütüphanesine ekleyen kullanıcılar oyuna sonsuza kadar ücretsiz bir şekilde sahip olmuş olacak.

Dünya çocukları Alanya’ya geldi Dünya çocukları Alanya’ya geldi

ISLETS KONUSU NE?

Platform oyunu olan Islets; macera, dövüş türünde olmasıyla dikkat çekiyor. Islets oyunu, savaşçı Iko’nun umut dolu hikayelerini anlatıyor. Iko, oyun boyunca yüzen adaları bir araya getirmek için kara ve gökyüzünü keşfetmeye çalışıyor. Iko, yüzen adaların her biri için manyetik çekirdeğini yeniden canlandırabilmek için adalar arasında hava gemisi ile seyahat ediyor. Bu seyahatler süresince ise karşısına birçok düşman ve engel çıkıyor. Iko ise bu düşmanları yenerek görevini yerine getirmek zorundadır.

Islets Ucretsiz

ISLETS OYUNU NASIL ALINIR?

Islets oyununu ücretsiz bir şekilde satın almak için; Epic Games web sitesine veya uygulamasına giriş yapın. Eğer Epic Games’e üye değilseniz ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Giriş yaptıktan veya üye olduktan sonra arama butonuna ‘Islets’ yazarak oyunun mağaza sayfasına girin. ‘Satın al’ butonuna tıklayarak oyunu kütüphanenize ekleyin. Kütüphanenize eklendi penceresi açılana kadar beklemelisiniz. Oyunun kütüphanenize eklendiğine dair bildirimi aldıktan sonra oyunu dilediğiniz zaman indirerek oynayabilirsiniz.

Islets Oyun

Islets oyununu 4 Nisan Perşembe günü saat 18.00 tarihine kadar kütüphanesine ekleyen kullanıcılar, bu güzel oyuna sonsuza kadar ücretsiz sahip olmuş olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN