Epic Games, oyun sever kullanıcılarına bu hafta Thief ve The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition oyunlarını ücretsiz dağıtacak. Oyun severlerin ilgisini çeken popüler oyunların Steam değeri ise 2 bin 500 TL. Oyun severlere bayram hediyesi gibi gelen kampanya, 4 Nisan Perşembe günü saat 18.00’da başlayarak 11 Nisan gününe kadar devam edecek. Peki Epic Games’ten ücretsiz oyunlar nasıl alınır? İşte ayrıntılar…

The Outer Worlds Spacers Choice Edition

Epic Games kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Dağıttığı ücretsiz oyunlar ile sık sık gündeme gelen Epic Games, Thief ve The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition oyunlarını bugün saat 18.00’da ücretsiz bir şekilde erişime açacak. Oyunları ücretsiz bir şekilde almak isteyen kullanıcılar oyunları nasıl alacağını araştırıyor.

The Outer Worlds Spacers Choice Edition Oyun

EPİC GAMES’TEN ÜCRETSİZ OYUNLAR NASIL ALINIR?

Ücretsiz oyunları almak için Epic Games hesabınıza giriş yapın. Ardından arama butonuna ‘Thief’ yazarak oyunun mağaza sayfasına girin. Ardından ‘satın al’ butonuna tıklayarak oyunu kütüphanenize eklenmesini bekleyin. Kütüphanenize eklendiğine dair bildirim aldığınız andan itibaren istediğiniz zaman indirerek oynayabilirsiniz.

Thief

Ardından arama kısmına ‘The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition’ yazarak aynı işlemler ile oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Antalya bulutlara esir oldu Antalya bulutlara esir oldu

Thief Oyunu

11 Nisan Perşembe gününe kadar 2 oyunu da kütüphanenize eklediğiniz takdir de oyunları istediğiniz zaman indirerek ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN