Ekranların bilinen programı ‘Esra Erol’da’ya katılan zihinsel engelli Fatma Hanım’ın konusu sosyal medyada büyük yankı uyandırmasıyla biliniyor. Birkaç sene önce programa katılan ve programda tanınan Fatma’nın zihinsel engeli olması ve yaşça büyük Ahmet isimli bir adama kaçması gündemi sarsarak aklımızda yer edindi.

Programı kızı için başvuran Fatma’nın annesi Melahat Hanım, kızını ikna etmeye çalışsa da Fatma’nın gördüğü aile içi şiddete rağmen başarılı olamadı ve Fatma’nın hamilelik haberi geldi. Anne olduktan sonra tekrardan ‘Esra Erol’da’da gördüğümüz Fatma hakkında açıklamalar da geldi. Muhabir Caner Toygar ve Fatma’nın annesi Melahat, Fatma ve bebeği hakkında açıklamalarda bulunarak bebeğin durumu hakkında üzen haberler verdiler.

Esra Erolda Sok Tatmnin Bebegi Nerede Bebegi Geri Almak Istiyor Resim

Muhabir Caner Toygar’a göre Fatma’nın bebeği sürekli uyku halinde. Bebeğin sağlık durumunun iyi olmadığını ve yeterli beslenememe gibi sorunlar da yaşadığını belirtti. Fatma’nın annesi Melahat ise bebeğin doğduğundan itibaren bir kere bile yıkanmadığını ve bu yüzden bebekten et koptuğunu söyledi.

16 Nisan Survivor ELEME Aday listesi, eleme potasına giren aday kim oldu 16 Nisan Survivor ELEME Aday listesi, eleme potasına giren aday kim oldu

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Çin merkezli bir sosyal medya platformunda kişisel hesabı bulunan Fatma, hakkında yapılan açıklamalarla alakalı bir açıklamada bulundu. İddialara cevap veren Fatma, bebeğinin devlet koruması altında olduğunu söyledi.

Esra Erol Fatma

Bebeğini her hafta görebildiğini ve bebeğin durumunun ise iyi olduğuna dair açıklamada bulundu. Fatma, devlet koruması altında olan bebeğini geri alabilmek istediğini belirtti.

Muhabir: STAJYER MUHABİR SENA GÜNEŞ