Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, ikinci çocuğuna 7 aylık hamile olmasının ardından sahne hayatına ara vermişti. Ancak eski nişanlısıyla yaşadığı olaylar ve babasıyla arasındaki gerilimle gündeme gelmişti.

Ferdi Tayfur, sosyal medya hesabından Tuğçe Tayfur'a yönelik sitem dolu bir paylaşım yaptı. İsim vermeden, ancak kızını hedef alarak, "Zamanında neden bırakıp kaçtığımı şimdi anladınız mı?" şeklinde bir soru yöneltti.

Tuğçe Tayfur ise babasının basın danışmanı Şirin Gözalıcı'ya tepki gösterdiğini belirtti. Ancak Ferdi Tayfur'un paylaştığı videoyla mesajın kendisine ait olduğunu söyleyerek, "Kim ne yaparsa kendine yapar" açıklamasını yaptı.

Ferdi.jpg

Moda yarışmalarından kara para aklamaya.. Bahar ve Nihal Candan kimdir? Moda yarışmalarından kara para aklamaya.. Bahar ve Nihal Candan kimdir?

TUĞÇE TAYFUR SERT ÇIKTI

Tuğçe Tayfur, babasının paylaşımına yanıt olarak, paylaşımın Şirin Hanım'a ait olduğunu iddia etse de, gerçek bu şekilde olmadı. Ferdi Tayfur'un ifadelerine karşılık vererek, "İşte sen Şirin Hanım'a demişsin ki 'kim ne yapar kendine yapar' yaz, o yazmış 'anladınız mı yıllar önce neden kaçıp gittiğimi' neyse atamızla laf dalaşına girecek değilim. Annem bana çok güzel edep ve saygıyı öğretti. Benim muhatabım bu konuda sen de değilsin zaten. Aynen dediğin gibi bu hayatta kim ne yaparsa kendine yapar. İnsan haddini ve yerini bilecek, bilmiyorsa da öğreteceğim ona. Aramıza girmesine izin vermeyeceğim istediği kadar video çeksin istediği kadar arkamdan insanlara o bizim ailemizden değil desin" şeklinde sert çıktı.

Kaynak: HABER MERKEZİ