Türk futbol tarihinin en başarılı teknik direktörlerinden biri olan Fatih Terim’in eşi Fulya Terim kimdir sorusu merak konusu olmuştur. Fatih Terim’in eşi, iş kadını ve pastane sahibi olarak tanınan Fulya Terim hakkında merak edilenler ve cevapları şu şekildedir:

Fulya Terim Kimdir 17

Fatih Terim’in Eşi Kim? Fulya Terim Kimdir?

Fulya Terim, evlenmeden önceki tam ismiyle Fulya Adalet Aksu, 21 Şubat 1960 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi Rezzan Meral Aksu, babası ise Kamuran Aksu’nun tek çocuğudur.

Fulya Terim, 1975 yılında, kendisi daha 15 yaşındayken babası Kamuran Aksu’yu bir uçak kazasında kaybetmiştir. Fulya Terim babasını kaybetmesi hakkında şu sözleri söylemiştir:

  • “Babamı kaybettiğimde 15 yaşında yurtdışında tahsil hayatıma devam ediyordum. Trajik günde haberi alır almaz Türkiye'ye döndüm... Babamla 15 yıl gibi çok kısa bir süre vakit geçirdiğim için, genç yaşta hayatıma Fatih'in girmesiyle tüm duygusal boşluklarımı onunla doldurdum.”

Fulya Terim'in babası Kamuran Aksu’nun hayatını kaybettiği THY 345 sefer sayılı yolcu uçağında Kamuran Aksu dışında şarkıcı Seyyal Taner'in hostes kardeşi Serap Özşahin de bulunuyordu. 41 yolcusu olan THY 345 sefer sayılı bu uçak 30 Ocak 1975 tarihinde İzmir-İstanbul arasında sefer yaparken Yeşilköy açıklarında denize düşmüştü.

Fulya Terim ardından 1982 yılında Fatih Terim ile evlenmiştir. Fulya Terim ve Fatih Terim çiftinin Buse ve Merve adında iki kızı olmuştur. Aynı zamanda çiftin günümüzde üç de torunu vardır.

Fulya Terim kimdir hakkında diğer merak edilen soruları da cevaplandırdık.

Fatih Terim’in Eşi Kaç Yaşında?

İstanbul’da 21 Şubat 1960 tarihinde doğan Fulya Terim kaç yaşında sorusu da merak edilen bir konu olmuştur. Fulya Terim 2024 yılı itibariyle 64 yaşındadır.

İbrahim Tatlıses Kaç Yaşında? Kaç Çocuğu Var? Eski Eşleri Kim? İbrahim Tatlıses Kaç Yaşında? Kaç Çocuğu Var? Eski Eşleri Kim?

Fatih Terim’in Eşi Nereli?

Adana’da doğan Fatih Terim’in eşi Fulya Terim nereli olduğu konusu da merak edilmektedir. 21 Şubat 1960 tarihinde Rezzan Meral Aksu ve Kamuran Aksu’nun tek çocuğu olarak dünyaya gelen Fulya Terim İstanbul’da doğmuştur. Köken olarak neresi olduğu bilinmemektedir.

Fulya Terim Kimdir 16

Fatih Terim’in Eşi Ne İş Yapıyor? Fulya Terim Mesleği Nedir?

Fulya Terim kimdir sorusuyla birlikte Fatih Terim’in eşinin ne iş yaptığı da araştırılıyor. Bir iş insanı olan Fulya Terim, kariyerine “Terim Events” adlı bir organizasyon şirketi kurarak başlamıştır.

Fulya Terim, bu şirket aracılığıyla pek çok futbolcunun ve birçok ünlü ismin düğün organizasyonunu yapmıştır. Ayrıca 2022 yılında Bodrum ilinin Türkbükü ilçesinde “Bloom&Bake” adlı bir pastane açan Fulya Terim bu pastanesinde hem tatlı hem de tuzlu ürünler sunmaktadır.

Fulya Terim, sosyal medyada oldukça aktiftir. Sosyal medya hesaplarında hem ailesiyle hem de işiyle ilgili paylaşımlar yapan Fulya Terim, ayrıca sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir. Özellikle kadın ve çocuk hakları konusunda duyarlı bir tutum sergileyen Fulya Terim, desteklediği sosyal sorumluluk projelerinde de bu konulara odaklanmaktadır.

Toplumsal konularda da sesini yükseltmekten çekinmeyen Fulya Terim'in hayatı, eşi Fatih Terim ile olan ilişkisinden bağımsız da bir çizgide ilerlemektedir.

Fulya Terim Kimdir 18

Fatih Terim Fulya Terim Ne Zaman Evlendi?

Fulya Adalet Aksu 1982 yılında Fatih Terim ile dünyaevine girmiştir. Fatih Terim ve Fulya Adalet Terim çiftinin bu evlilikten iki kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Kızlarına Merve ve Buse isimlerini vermişlerdir. Ayrıca Fatih Terim ve Fulya Terim çiftinin 3 tane de torunları vardır.

Çift, uzun yıllardır süren evlilikleriyle tanınmakta ve saygı görmektedir. Fatih Terim ve Fulya Terim 42 yıldır evliliklerini sürdürmektedirler.

Fulya Terim Kimdir 15

Fatih Terim Kaç Çocuğu Var?

Galatasaray’ın ünlü eski teknik direktörü Fatih Terim 1982 yılında evlendiği Fulya Adalet Aksu ile iki kız çocuğu sahibi olmuştur. Bu kız çocuklarına Merve ve Buse isimlerini veren Fatih Terim ve Fulya Terim çiftinin ayrıca üç tane de torunu vardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Galatasaray’ın eski teknik direktör Fatih Terim’in eşi Fulya Terim kimdir sorusu dışında merak edilen diğer konuların cevapları şu şekildedir:

Fulya Terim Hasta Mı?

Fulya Terim bir dönem mide kanserine yakalanmıştır. Erken teşhisin yardımıyla da bu hastalığını gördüğü tedaviler ile atlatmıştır.

Muhabir: Nihat Toklu