Gaddar dizisi her hafta farklı bir hikayeyle en çok izlenen diziler arasında yer aldı. Gaddar dizisinin son bölümünde yaşananlar herkesi şaşırttı. Zakkum kardeşlerin bu hafta diziye dönüşü büyük ilgi gördü. Burada diziye dair tüm detayları bulabilirsiniz..

ZAKKUM KARDEŞLER

Dizide Zakkum ailesi olarak da bilinen Zakkum kardeşlerden Korkut, babasının annesini gözleri önünde öldürmesine tanık oluyor. Bu travma yıllarında iki kardeşine bakmak zorunda kalan bir ağabeydir. Hayatta kalabilmek için yasadışı faaliyetlere katıldı.

G A D D A R

Nuri Alço’dan güzel haber geldi, Sağlık durumu nasıl, 72 yaşındaki Alço’dan bayram mesajı Nuri Alço’dan güzel haber geldi, Sağlık durumu nasıl, 72 yaşındaki Alço’dan bayram mesajı

GADDAR KALENDER KİM?

Gaddar dizisindeki Kalender karakteri zekası ve entelektüel yapısıyla öne çıkan, ailenin stratejik kararlarında önemli  rol oynayan bir karakterdir. Dizideki bu etkileyici karakteri Anıl İlter canlandırıyor.

Gaddar3

ANIL İLTER KİM?

Anıl İlter, 3 Nisan 1981 İzmit doğumlu Türk oyuncu ve sunucudur. Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi'nden mezun oldu ve bir süre profesyonel futbol oynadı. Daha sonra sunucu ve oyuncu olarak kariyerine devam etti. Anıl İlter birçok film ve televizyon programında da rol aldı. 2009 yılında İpek Demirkan ile evlendi ve bu evlilikten bir kız çocuğu sahibi oldu.Çift 2019 yılında boşandı. İlter bir Beşiktaş taraftarıdır.

Gaddar2

GADDAR KORKUT KİM

Yeni ve esmer oyuncu İbrahim Çelikkol, Korkut Zakkum rolüyle çıkış yaptı. Korkut Zakkum, Cuma dizisi Gaddar'da çok korkulan bir kişi olarak karşımıza çıktı. Suç dünyası Korkut'u sorguluyor. Dağhan'ın hayatındaki değişimlerde söz sahibi olan Korkut Zakkum tüm dengeleri altüst eder. İbrahim Çelikkol, yeraltı dünyasında zulümleriyle meşhur olan Zakkum kardeşlerin ağabeyi Korkut rolüyle seyirci karşısına çıktı. Yüzü hiç gülmeyen Korkut Zakkum, ölene kadar kardeşlerine bağlı bir kişidir.

Gaddar Dizisi Korkut

İBRAHİM ÇELİKKOL KİM?

İbrahim Çelikkol, 14 Şubat 1982'de Kocaeli İzmit'te doğdu ve oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yaptı. Milli gençler arasında basketbola ilgi duyan İbrahim Çelikkol da vardı. İbrahim Çelikkol basketbolu bırakıp oyunculuğa başladı. İlk yapımı Pars: Narkoterör filmiydi. Birçok farklı yapımda yer alan İbrahim Çelikkol, Fetih 1453 dizisinde Ulubatlı Hasan karakterini canlandırdı. Merhamet dizisindeki Fırat rolüyle ünlenen İbrahim Çelikkol, 2017 yılında Mihre Mutlu ile evlendi.Bir oğlu olan İbrahim Çelikkol boşandı.

Muhabir: BADE ÖNDER