Ay Yapım imzalı ‘Gaddar’ dizisi her Cuma akşamı saat 20.00’de seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar gibi ünlü isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, adından sıklıkla söz ettiriyor. Yeni bölümüyle ekranlara gelen ‘Gaddar’ dizisine Zakkum Kardeşler gerilimi damgasını vurdu.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 3.38.01 Pm (3)

Ekber’in Enver’e gerçekleştirmek istediği korkunç planlara Zakkum Kardeşler’in dahil olması çok konuşuldu. Dağhan, Müdür ve Enver Ekber ve Zakkum Kardeşlere karşı birlik oldu.  Bölüm sonunda Dağhan’ın Zakkum Kardeşler’in eline düşmesi, izleyiciyi heyecanlandırdı. Bölüm sonunu böyle beklemeyen izleyici, yeni bölümü iple çekiyor. Dağhan’a ne olacak? Zakkum Kardeşler intikam mı alacak?

Whatsapp Image 2024 03 31 At 3.38.01 Pm (1)

GADDAR 11’İNCİ BÖLÜM ÖZETİ

Yağmur ani bir sinirle Ekber’e ateş eder. Bu hata yüzünden Enver ile arasında bir sürtüşme meydana gelir. Dağhan karakola götürülür. Dağhan’ı aklamak isteyen büyük bir kalabalık grup, karakolun önünde toplanır. Güvenini tekrardan kazanabilmesi için Kurt’a son bir şans veren Ekber; Dağhan ve Enver’e daha büyük bir darbe vurabilmek için acımasızlığı ile nam salmış Zakkum Kardeşleri onların karşısına koymayı planlar.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 3.38.01 Pm (2)

Zakkum Kardeşlerin piyasada olması sebebiyle Enver, tüm iş yollarını kaybetme riskini görür. Dağhan, Cezmi Zakkum’un zarar verdiği bir kadını kurtarmak ister ama Zakkum kardeşlerin gözlerini üzerine çeker. Enver ve Dağhan, Zakkum Kardeşlere karşı olabilmek için birlik olur. Dağhan’ın aklına farklı bir çözüm gelir. Fakat bu karar, dönülmez bir hatanın habercisidir. Dağhan olaylar esnasında yaralanır. Aydan ve Leylâ ise Dağhan’ın yaralanma durumu için çabalar. Ekber Oya’nın ona rest çekmesinden çok etkilenir ve görüşmek için ısrarcı olur. Fakat Oya kızının başına gelenlerden sonra Ekber’le ilişkisine sınır koyma niyetindedir.

Survivor'da üçüncü eleme adayında Berna çıldırdı, o anlar konseye damgasını vurdu Survivor'da üçüncü eleme adayında Berna çıldırdı, o anlar konseye damgasını vurdu

‘GADDAR’ DİZİSİNİN KONUSU

“Uzun süren askerlik görevinden evine gelen Dağhan’ın hayatı artık bıraktığı gibi değildir. Sevdiği kız Aydan ona haber vermeden çekmiş gitmiş, kardeşi Rüzgar ise karanlık bir dünyanın içine düşmüştür. Dağhan’ın bir anda tepetaklak olan hayatının içinde gaddara dönüşüm hikayesini konu alıyor.”

Muhabir: STAJYER MUHABİR SENA GÜNEŞ