Bu heyecan verici etkinliğe Kırkpınar Güreşleri’nde zafer elde eden ve başpehlivan unvanına sahip olan Yusuf Can Zeybek, İsmail Balaban ve Türkiye’nin en genç başpehlivanı Yıldıray Pala da katılacaklar.  Ayrıca, Mustafa Taş, Recep Kara, Mehmet Yeşil Yeşil, Orhan Okulu, İsmail Koç, Atilla Güzel ve Faruk Akkoyun gibi saygın başpehlivanlar da bu etkinlikte kispetlerini giyecekler. Sporseverler ve güreş tutkunları için unutulmaz anlar yaşatabilecek bu etkinlik için günlerin sayısı azalıyor. Heyecan dorukta.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/09/163434240-1694592750.jpg GELENEKSEL BAHÇELİEVLER KOCASİNAN YAĞLI GÜREŞLERİ YENİDEN DÜZENLENİYOR 1

13 yıl aradan sonra tekrardan başlayan güreşlerin son kazanan başpehlivan Ali Güngör Ekin olmuştu. Ata sporu yağlı güreş, 13 yılın ardından Bahçelievler’de yeniden başlıyor. Meşhur başpehlivanlar, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 400’den fazla pehlivan ile 18. Geleneksel Bahçelievler Kocasinan Yağlı Güreşleri’nde buluşacaklar.  Bu heyecan verici etkinlik, Bahçelievler’in eşsiz atmosferinde gerçekleşecek. Yağlı güreşin muhteşem güzelliğini görmek ve güreşçilerimizin kıyasıya mücadelelere şahitlik olunacak.

YASİN ÇOBAN https://antalyaningundemi.com/