Haluk Levent'in Eski Eşi Neslin Yonarlar Kimdir? Ne İş Yapıyor? Kaç Yaşında? Haluk Levent'in Çocuğu Var Mı? Haluk Levent'in Eski Eşi Neslin Yonarlar Kimdir? Ne İş Yapıyor? Kaç Yaşında? Haluk Levent'in Çocuğu Var Mı?

Gelinim Mutfakta Haftalık  puan sıralaması araştırmaları yanıt buldu. Kanal D'de yayınlanan Gelinim Mutfakta programında bir hafta daha sona erdi. 19 Nisan Cuma günü yayınlanan Gelinim Mutfakta'nın son bölümünde Aleyna ve kayınvalidesi Songül elendi. Peki Gelinim Mutfakta kim elendi? 19 Nisan Gleinim Mutfağa kim bilezik aldı? İşte 19 Nisan cuma günü Gelinim Mutfakta programının puan durumu hakkında bilinmesi gereken detaylar...

Gelinim Mutfakta Kim Elendi Bilezikleri Kim Aldi

19 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ? BİLEZİKLERİ KİM ALDI?

Ekran karşısındaki yerini alan izleyiciler, 19 Nisan'da Gelinim Mutfakta'da birinci olanı merakla beklediler. Haftanın 5 günü Kanal D'de yayınlanan Gelinim Mutfakta maratonunda beklenmedik bir eleme yaşandı. Aleyna'nın hastalığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceği söylendi ve Aleyna ile kayınvalidesi Cabbar Songül programdan ayrıldı. Onların yerine Burçin ile kayınvalidesi Ayfer katıldı.

19 Nisan Gelinim Mutfakta Puan Durumu

19 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU

Bugün Baklava Pastası yapıldığı Gelinim Mutfakta'da, 19 Nisan Cuma günü 1370. bölümde Yeşim en güzel tabağı çıkararak çeyrek altın kazandı. Hafta boyunca en yüksek puanları toplayan Yeşim ise 10 altın bileziğin sahibi oldu. Seda'nın yemeğinde hata olduğu için 2 kez -2 ceza puanı aldığı belirtildi. Aleyna'nın elenmesiyle Burçin son gün yarışmaya katıldı. Bu hafta Gelinim Mutfakta'da eleme yapılmadı.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTALIK PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu

Muhabir: BADE ÖNDER