Birçok ödül kazanan ve halk tarafından takdir edilen tüm zamanların en iyi Kore dizileri, gün geçtikçe hayranların ilgisini çekiyor ve merak uyandırıyor. İşte bu kore dizilerini sizler için bir araya getirdik. Komedi, romantik, doğaüstü ve medikal türlerinde birçok diziyi sizler için listeledik. İşte merak uyandıran Kore dizilerinin listesi...


1- THE SOUND OF MAGIC

The Sound Of Magic

Konusu: Dizi, yaşından önce büyümek zorunda kalan Yoon A-Yi ve her zaman çocuk kalmak isteyen Lee-Eul'un etrafında dönüyor.
Türü: Müzik, Psikolojik, Yaşam, Drama
Oyuncular: Ji Chang-Wook-Choi Sung-Eun- Hwang In-Yeop 

2- UNLOCK MY BOSS

Unlock The Boss

Konusu: "Unlock My Boss", büyük bir şirketin 39 yaşındaki CEO'su Kim Seon Ju ile 29 yaşında iş bulmakta zorlanan Park In Seong'un hikayesini anlatıyor. Bir gün, Kim Seon Ju yanlışlıkla ölür ama akıllı telefonun içinde sıkışıp kalır Akıllı telefon Park In Seong'un eline düşer. Böylece katili bulmak için birlikte çalışırlar.
Türü: Gerilim, Gizem, Komedi, Bilim Kurgu 
Oyuncular: Chae Jong Hyeop, Park Sung Woong, Seo Eun Soo

3- FLOWER OF EVIL

Flower Of Evil

Konusu: Dizi, karanlık geçmişini gizleyen ve başka bir kimlikle yaşayan bir adam ile o adamın (kocasını) takip eden bir polisin etrafında dönüyor.
Türü: Dram, Aksiyon, Gerilim
Oyuncular: Lee Joon-Gi, Moon Chae-Won, Jang Hee-Jin 

4- MEMORİES OF THE ALHAMBRA

Memories Of The Alhambra

Konusu: Dizi, bir yatırım şirketinin CEO'sunun, kişinin dünyaya ilişkin algısını bozabilecek bir artırılmış gerçeklik oyunu geliştiricisi bulmak üzere İspanya'nın Granada kentine gitmesini konu alıyor. Burada pansiyon işleten kadınla tanışır.
Türü: Romantik, Fantastik, Gizem
Oyuncular: Hyun Bin, Park Shin-Hye, Park Hoon, Chanyeol, Han Bo-Reum

5- QUEEN OF TEARS

Queen Of Tears

Konusu: "Queen of Tears" dizisi, Queens Group mağazalarının "Kraliçesi" olarak bilinen chaebol mirasçısı Hong Hae In ile Queens Group'un hukuk direktörü Baek Hyun Woo'nun, Queens Group'ta doğup büyüyen hikayesini anlatan, karşı karşıya kaldıkları krize rağmen aşklarının nasıl mucizevi bir şekilde yeniden alevlendiğini konu alıyor.
Türü: İş, Romantik, Dram
Oyuncular: Kim Soo Hyun, Kim Ji Won, Park Sung Hoon, Kwak Dong Yeon, Lee Joo Bin

6- DOCTOR CHA

Doctor Cha

Konusu: Dizide Cha Jung Soo, bir üniversite hastanesinde baş cerrah olarak çalışan Seo In Ho ile evlidir. Son 20 yıldır ev hanımı olarak yaşadıktan sonra doktorluk mesleğine geri dönmeye karar veriyor. Böylece tıbbi asistanlık kursuna yeniden başlıyor.
Türü: Dram, Medikal
Oyuncular: Uhm Jung Hwa, Kim Byung Chul, Myung Se Bin, Min Woo Hyuk

7- DOCTOR SLUMP

Doctor Slump

07 Engel Tanımayanlar Spor Kulübü’nden çok özel sergi 07 Engel Tanımayanlar Spor Kulübü’nden çok özel sergi

Konusu: "Doctor Slump", kriz yaşayan doktorların hikayelerini anlatan romantik komedi dizisidir. Hayat kurtarmak için doktorlar kendi hayatlarındaki sorunlarla baş etmeye çalışırlar. Birbirlerinden nefret eden iki rakip, hayatlarının en karanlık döneminde yeniden buluşur ve birbirlerine yol gösterici olurlar. En aydınlık ve en mutsuz zamanlarını beraber geçirdikten sonra aralarında sıcak bir bağ oluşur.
Türü: Romantik, Komedi, Tıbbi, Dram
Oyuncular: Park Hyung Sik, Park Shin Hye, Yoon Park
 

Muhabir: BADE ÖNDER