CW Enerji ile bir müşterisi arasında arazi tipi GES kurulumu gerçekleştirmek amacıyla 2,7 milyon dolarlık anlaşma imzalandı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan CW Enerji CEO’su Volkan Yılmaz, güneş enerjisi sektöründe güçlü anlaşmalara imza atmaya ve sektöre katkı sağlamaya devam ettiklerini söyledi. Bu doğrultuda yeni bir anlaşma daha yaptıklarını ifade eden Yılmaz, “Şirketimiz ile yurt içerisinde yerleşik bir müşterimiz arasında arazi tipi güneş enerjisi santrali kurulumu gerçekleştirmek amacıyla KDV hariç toplam 2 milyon 758 bin 275 dolar (Sözleşme imza tarihi itibariyle bu tutar, TCMB Döviz alış USD/TL kuru ile KDV hariç toplam 83 milyon 534 bin 82,55 TL'dir) tutarında sözleşme imzalandı. İki firma için de anlaşmamız hayırlı olsun” dedi.

“YENİLİKÇİLİK ANLAYIŞIYLA YOL ALMAYI SÜRDÜRÜYORUZ”

İmzaladıkları her bir anlaşma ile sürdürülebilirlik hedeflerine bir adım daha attıklarını dile getiren Yılmaz, temiz bir geleceği destekleme ve geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakma hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti.

TMSF resmen duyurdu… Hisse senetleri ihale ile satılacak… TMSF resmen duyurdu… Hisse senetleri ihale ile satılacak…

Yenilenebilir enerjinin yaygınlaşmasını sağlamayı hedeflediklerine dikkat çeken Yılmaz, “Hayata geçirdiğimiz projelerimiz ve yaptığımız anlaşmalarımız ile de hedeflerimiz doğrultusunda yol alıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana sürdürülebilir bir büyüme ve yenilikçilik anlayışıyla yol almayı sürdürüyoruz. İmza attığımız iş birlikleri ile de ülke ekonomisine katkıda bulunduğumuz için mutluyuz. Müşteri beklentilerine en etkin ve hızlı şekilde yanıt verebilmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu. İHA

Kaynak: İHA