Ünlü oyuncu Gökhan Keser Selena, Sen Benimsin, Survivor gibi ünlü yapımlarda yer aldı. Genç oyuncu (36) bir süredir ekranlarda görünmüyordu.  Geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme’ de Çiğdem Batur (42) ile objektiflere takılan oyuncu neşeli halleri ile dikkat çekti.

6607Fd9Ca86C8D09Ad223C1B

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Çiğdem Batur, magazin ekiplerinin sorularını yanıtsız bırakmadı. Kariyerini İstanbul ve Londra arasında sürdüren Batur, “Londra’da bir oyunculuk akademim ve bir PR şirketim var. Londra'da olmak benim için biraz da huzur. Müzikallere gidiyorum, müzelere gidiyorum, şehri geziyorum ama ordayken Türkiye'yi çok özlüyorum. Sosyal çevre ve ailenin olduğu yer bence önemli. Ben sosyal çevrem ve aileme düşkün birisiyim. Buraya da gelip deşarj oluyorum. 1-2 ay daha buradayım” ifadelerini kullandı.

6607Fd93A86C8D09Ad223C19

Çiğdem Batur, "Londra'ya çok fazla gelen var. Herkes B planı olarak İngiltere'yi düşünüyor. Mesafe olarak da rahat. Bence orada emeğimizin karşılığını da alıyoruz" açıklamasını yaptı.

22 Nisan Survivor DÖRDÜNCÜ ELEME ADAYI kim, bu hafta kadın düellosunda kimler yarışacak, adaya kim veda edecek? 22 Nisan Survivor DÖRDÜNCÜ ELEME ADAYI kim, bu hafta kadın düellosunda kimler yarışacak, adaya kim veda edecek?

Gökhan Keser ile bir süredir birlikte olan Batur aşk sorularını ise yanıtsız bıraktı.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA