Türk futbolunun en ön plana çıkan isimlerinden biri olan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün başkanı olarak hafızalara kazındı.

Kulüp başkanlığı süresince sert tavrı ve kişiliği ile adından sıklıkla bahsettiren, unutulmaz başkanlar arasına yerleşen Aziz Yıldırım, aynı zamanda inşaat mühendisliği çıkışlı bir iş insanıdır.

Aziz Yıldırım’ı kameraların karşısında pek çok kez görsek de özel hayatı kamuoyu tarafından fazla bilinmemektedir. Şimdiye kadar iki evlilik yapan ve üç çocuk sahibi olan Aziz Yıldırım, aile hayatını kameralardan, basından uzakta yaşamaktadır.

Peki, Aziz Yıldırım’ın eşi Gonca Çelikkıran kimdir? Bazı etkinlikler ve basın toplantılarında Aziz Yıldırım ile birlikte gördüğümüz Gonca Çelikkıran Yıldırım’ın ne iş yaptığı ve kaç yaşında olduğu merak ediliyor. Detaylar haberimizin devamında yer alıyor….

Gonca Celikkiran Kimdir 4

Gonca Çelikkıran Kimdir?

Aziz Yıldırım’ın eşi olarak adını duyduğumuz Gonca Çelikkıran kimdir sorusu, Yıldırım’ın hayatını merak edenler tarafından sıklıkla araştırılıyor. Aziz Yıldırım eşi ve çocukları ile kameralardan uzak bir hayat sürdürmeyi tercih ediyor. Bu sebeple de özel hayatına dair detaylar aratılıyor. Peki, eşi Gonca Çelikkıran kimdir…

Gonca Çelikkıran Yıldırım 1972 doğumludur. Gonca Yıldırım ne iş yapar sorusu da sorulmaktadır. Gonca Çelikkıran’ın Fenerbahçe ile ilişkisi hem ablası hem de kendisinin kariyerinden öte gelmektedir. Ablası Gül Çelikkıran, Fenerbahçe SK’da reklam müdür olarak çalışırken, Gonca Çelikkıran da kulüpte iletişim departmanında bir süre çalışmıştır.

Gonca Çelikkıran’ın 1990’lı yılların sonuna doğru yaklaşık 3-4 sene boyunca bir şirkette halkla ilişkiler uzmanı olarak çalıştığı da yakın çevresi tarafından bilinmektedir.

5 yıllık ilişkilerinin ardından Aziz Yıldırım ile 2011 yılının Mayıs ayında nikah masasına oturmuştur. Nikah töreni Çırağan Sarayı’nda ve 12 davetlinin katıldığı sade ve özel bir şekilde gerçekleşmiştir.

Gonca Yıldırım Kaç Yaşında?

Aziz Yıldırım ile evliliğinin ardından Gonca Çelikkıran yaşıyla da merak konusudur. 1976 doğumlu olan Gonca Yıldırım, 2024 yılı itibariyle 48 yaşındadır.

Aziz Yıldırım Eşi Nereli?

Gonca Çelikkıran kimdir nerelidir sorusunu yanıtlamak için kesin bilgiler bulunmamaktadır. Bu sebeple Aziz Yıldırım’ın eşinin aslen nereli olduğu da bilinmemektedir. Çift hayatını İstanbul’da sürdürmektedir.

Ayazın Sonu Güneş Ayaz Kim? Birand Tunca Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ayazın Sonu Güneş Ayaz Kim? Birand Tunca Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Gonca Celikkiran Kimdir 3

Aziz Yıldırım’ın Eşiyle Yaş Farkı Kaç?

Gonca Çelikkıran kimdir sorusuyla birlikte Aziz Yıldırım’ın eşiyle olan yaş farkı da merak edilmektedir.

2 Kasım 1952 doğumlu olan Aziz Yıldırım, 71 yaşındadır. Gonca Yıldırım ise 48 yaşındadır. Çiftin arasında ise 23 yaş fark bulunmaktadır.

Gonca Celikkiran Kimdir 6

Aziz Yıldırım Gonca Çelikkıran Çocuğu Var Mı?

Gonca Çelikkıran kimdir ve çocuğu var mıdır da çiftin evliliğine dair merak konusudur. Aziz Yıldırım ve Gonca Çelikkıran çiftinin 2024 yılı itibariyle 11 yaşında olan Yaz isimli bir kızları bulunmaktadır. Aziz Yıldırım’ın en küçük çocuğudur.

Gonca Celikkiran Kimdir 9

Aziz Yıldırım Kaç Defa Evlendi?

Aziz Yıldırım iki evlilik yapmıştır. İlk evliliği 1981 yılında hayatını birleştirdiği ve 2010 yılında boşandığı Yıldız Yıldırım’dır. İkinci eşi ise Gonca Çelikkıran’dır. Çift evliliklerine devam etmektedir.

Gonca Celikkiran Kimdir 8

Aziz Yıldırım Kaç Çocuğu Var? Kızı Yaz’ın Annesi Kim?

Aziz Yıldırım’ın ilk eşi Yıldız Yıldırım’dan iki kızı bulunmaktadır. Hande Gamgam, şu anda cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Mehmet Gamgam ile evlidir. Gülşah Gordi ise, Aziz Yıldırım’ın şirketinde yönetim kurulu başkanlığı yapmıştır. Şu anda da Murat Gordi ile evlidir.

Aziz Yıldırım’ın üçüncü ve en küçük kızı ise Yaz Yıldırım’dır. Yaz’ın annesi, Yıldırım’ın son evliliğini yaptığı Gonca Çelikkıran’dır.

Aziz Yıldırım eşi Gonca Yıldırım hakkında derlediğimiz bilgileri paylaştık!

Gonca Celikkiran Kimdir 7

Muhabir: Nihat Toklu