ABD vatandaşlığı ve çalışma izni için umutlanan adaylar, DV Lottery üzerinden Green Card başvurularını ekim-kasım ayları arasında gerçekleştirdi. Başvuru sonuçlarını merakla bekleyen adaylar, sonuçları dvprogram.state.gov adresinden sorgulayabileceği öğrenildi. DV Lottery süreci gerçekleştirildi, başvuruda bulunan adaylardan İngilizce bilme şartı aranmadı.

Green3

Green Card başvuru sonuçlarının açıklanma tarihi yaklaşıyor ve adaylar heyecanla bu tarihi bekliyor. Peki, 2024 Green Card başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Habere ilişkin detaylar aşağıda…

Green1

BURSA su kesintisi, 15 Nisan su kesintisi hangi ilçelerde, sular ne zaman gelecek? BURSA su kesintisi, 15 Nisan su kesintisi hangi ilçelerde, sular ne zaman gelecek?

GREEN CARD BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

4 Ekim ile 7 Kasım tarihleri arasında Yeşil Kart başvurusu yapan başvuru sahipleri için sonuçlar, 4 Mayıs 2024 tarihinde açıklanacak.

Green2

GREEN CARD SONUÇ SORGULAMA NEREDEN YAPILIR?

Başvurular açıklandığı takdirde, Green Card sonuçları DV Lottery resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak. Green Card sonuçları, teyit numarası ile sorgulanabilecek

Muhabir: STAJYER MUHABİR REMZİYE KAYA