Tuna Velibaşoğlu'nun vokal ve gitar görevini üstlendiği dört kişilik bir grupta, İsmail Okan Özen bas gitar, Erdem Ocak gitarıyla ve Serden Karadeniz davuluyla eşlik ediyor. Ankara'nın sahnelerinden yükselen rock grubu olan Seksendört, henüz 2000'li yılların başında "Ölürüm Hasretinle" adlı şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayarak döneme damga vurmuştu. Bu şarkısı ile adını milyonlara duyuran grup verdikleri konserler ile dinleyicilerine unutulmaz akşamlar yaşatıyor.

Seksendort Kimdir

Seksendört grubu hayranlarına en sevilen parçaları dinletmek için 20 Nisan saat: 20.00’da The Bar sahnesinde sizlerle olacak. Peki Seksendört konser bileti nereden alınır, Seksendört konser bileti ne kadar?

Seksendort Konseri Antalya

SEKSENDÖRT KONSER BİLETİ NE KADAR?

The Bar Antalya’da 20 Nisan Cumartesi akşamı Antalya’da konser verecek. Saat 20.00’da başlayacak olan konser bileti 226 liradan satışa sunuldu. Konsere gitmek isteyenler biletlerini biletix’ten alabilir.

ETKİNLİK HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Konser saati: 20:00

18 yaş sınırı vardır.

Mekan girişinde kadın-erkek eşitliğine önem verilmektedir. Organizatör bu kurala aykırılık oluşturan kişileri etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.

Seksendort

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.

Çıktı almanıza gerek yoktur.

Mekan girişini uygun görmediği kişilerin bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

Likya’nın atları yaralı ve özgürler Likya’nın atları yaralı ve özgürler

Grup Seksendort

Organizatör firma programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizasyon şirketi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN