Kemer Haberleri

Kemer haberleri ve güncel Kemer gelişmeleri, Kemer ile ilgili tüm video, Kemer fotoğrafları ve Kemer haberleri Antalya Gündem Gazetesi | Son Dakika Antalya Haberleri sitemizde


Antalya

Antalya Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kemer Sanat Sokağı’ndaki esnafın talepleri doğrultusunda temizlik çalışması yaptı.

Antalya

Antalya'da bu yıl 23.'sü düzenlenen Uluslararası Kemer Sualtı Günleri, açılış seremonisi ile başladı.

Spor

07 Kemer Spor Kulübü Judo Antrenörü Zehra Aslan ve judocular, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Antalya

Antalya Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Dünya Engelliler Haftası” dolayısıyla Kemer’deki engelli bireyler ve aileleriyle...

Eğitim

TÜBİTAK Bilim Fuarları destekleme programı kapsamında Göynük Fen Lisesi tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı gerçekleştirildi.

Antalya

Antalya Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki yeşil alanlarda budama, tırpanlama ve bakım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Antalya

Antalya Kemer’de yaşayan Mehmet Hami Kökçen, 1950 yılında üretilen daktiloyu Kemer Belediyesi Kültür Evi’ne bağışladı.

Antalya

Antalya'nın Kemer İlçesi’nde 23'üncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Kemer Sualtı Günleri kapsamında yapılacak olan sualtı fotoğraf ve video yarışmasında dünyada ilk...

Güncel

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki yol ve kaldırım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Antalya

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, İngiltere'nin en önemli tur operatörlerinden Jet2 yetkilileriyle online olarak bir görüşme gerçekleştirdi.

Antalya

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Antalya

Antalya Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük Fen Lisesi’nde düzenlenen Gençlik Festivali ve kermesine katıldı.