Magazin dünyasının çok ses getiren isimlerinden biri olan Hadise, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor. Günlük hayatında doğal olmayı tercih ettiğini takipçileriyle sık sık paylaşan Hadise, yer yer övgü yer yer yergi alıyor. Geçen günlerde kendi sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla birlikte sosyal medya zorbalığına uğrayan Hadise, fotoğrafını silmek zorunda kalmıştı. Etiler’de görüntülendiği esnada muhabirlerin bu konuyu hatırlatması üzerine

A124396B D779 4A14 A9E0 C3Cb343A7924

“Konuşmayacağım” diyen Hadise’nin makyajsız görüntüsü dikkat çekti. Sade ve şık tarzıyla gözleri büyüleyen şarkıcı, makyajsız haliyle de büyük beğeni topladı. Hadise muhabirlere ne dedi, nerede görüntülendi?

“ÇİLLERİMİ SEVİYORUM” DEMİŞTİ

Ab5C2E3B 9Ad6 46Be Ae44 7283Ba6B4Fa4
Doğal halini takipçileriyle sık sık paylaşan Hadise daha önce de kendi sosyal medya hesabında makyajsız fotoğrafını paylaşarak, “Boş kalplerle vaktini boşa harcama... Kalbini yutmalarına izin verme. Onları ışığından uzak tut. Çünkü kıvılcımını çalmak isteyebilirler. Gitmesi gerekenlere hoşça kal deyin.

15707Fe6 Dd22 43Fb A03F 5899E03C4E13

Demet Evgar bakın aslen nereliymiş, Bahar dizisinin yıldızının memleketi şaşırttı Demet Evgar bakın aslen nereliymiş, Bahar dizisinin yıldızının memleketi şaşırttı

Bu kaçınılmaz, yalancılar her yerde gizleniyor. Kendini her zaman yaptığın gibi sev. Daha iyi bir şey seni bekliyor. Çillerimi seviyorum. Gülüşümü seviyorum. Vücudum, kalbim ve aklımla ilgili her şeyi seviyorum. Kendimi seviyorum” şeklinde bir not düşmüştü.

Muhabir: STAJER MUHABİR SENA GÜNEŞ