Bir süredir iş insanı Hakan Sabancı ile aşk yaşayan ve zaman zaman mutluluklarını gözler önüne seren Hande Erçel, sosyal medya hesabında ata bindiği anları paylaştı. Gerek oyunculuk performansı gerek özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hande Erçel, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

T Hh K1Yr F066 B M S O N I U Bw

O ANLARI PAYLAŞTI

Erçel paylaşımına "Oğlum. İki Kardeş. Aliş hoca, bize yardım eden tatlı kız. Aslıkuş" notunu düştü.

Xb6Y Bi1 O E2N4I Y C O9U0R A

Öte yandan, Aramızda Kalmasın programına konuşan Erçel "Hem oyunculuk hem özel hayatım hakkında her konuda hedef gösteriliyorum. Ben de bunun sebebini bilmiyorum.

Zzq Z Y M R4N0 Wb Gz0 Q Of7S0 Q

Artık ben de bundan çok yoruldum. Bu konular çok yıpratıyor diyemem. Sadece şu beni çok üzüyor. Çok fazla konu varken neden ben? Ben çok kendi halinde yaşayan bir insanım. Biraz beni salın" demişti.

Xqhr Hv Si Q Ue L1Ee O0Lo Y W Q

Survivor'da Yasin mi Hakan mı elendi, 12 Nisan adaya veda eden isim o yarışmacı oldu, final düellosu nefes kesti Survivor'da Yasin mi Hakan mı elendi, 12 Nisan adaya veda eden isim o yarışmacı oldu, final düellosu nefes kesti

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Erçel, Hakan Sabancı ile birlikteliği hakkında konuşmuştu.

Oyuncu evlilik haberleri hakkında “Böyle şeyler kısmet. Böyle bir karar alırsak, biz zaten söyleriz. Biz şu an gayet keyifliyiz. İlişkimizi yaşıyoruz. Her şey yolunda. Güzel gidiyor" dedi.

Muhabir: HABER MERKEZİ