NOW TV’nin yeni dizisi Hudutsuz Sevda’da çocukken babasını kan davası uğruna kaybeden Halil İbrahim’in hikayesini işleniyor. Dizide Karadenizli Halil İbrahim sevdiği kadınla evlenmek için zor bir yolculuğa çıkar. İntikam ve aşkın doruklarda olduğu dizi izleyicilerden beğeni topluyor. Dizi bu kez oyuncu kadrosundaki değişiklik ile gündeme geldi. Asiye nerede, diziden ayrıldı mı?

19 Ekim 2023 Hudutsuz Sevda Bu Aksam Var Mi Yok Mu Hudutsuz Sevda Yeni Bolum Ne Zaman Ce590Ad

Survivor 21 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Tv8 yayını izle, Survivor yeni tanıtım fragmanı yayın akışında Survivor 21 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Tv8 yayını izle, Survivor yeni tanıtım fragmanı yayın akışında

HUDUTSUZ SEVDA ASİYE AYRILIYOR MU?

Aşk, intikam ve romantizm gibi unsurların ön planda olduğu Hudutsuz Sevda, NOW TV ekranlarına sezona giriş yaptı. Başrollerinde Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Asuman Dabak, Burak Sergen gibi isimlerin yer aldığı dizide bir ayrılık söz konusu.

esra1

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre  NOW TV’nin sevişen dizisi Hudutsuz Sevda’da Asiye karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu diziden ayrılacak. Oyuncunun diziden ayrılmasıyla hikayenin nasıl ilerleyeceği merakla bekleniyor.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA