Hudutsuz Sevda dizisi çocuk yaşlarda babasını kan davası uğruna kaybeden Halil İbrahim’in hikayesini konu ediniyor. Dizide Karadenizli Halil İbrahim sevdiği kadınla evlenmek için yaptığı mücadele ve intikam hikayesi yer alıyor. Başarılı bir oyuncu kadrosu bulunan dizi yeni bölümleri ile NOW TV ekranlarında yayınlanıyor. Dizi bu kez oyuncu kadrosundaki değişiklik ile gündeme geldi.

Survivor Aleyna eski sevgili bu dönem yarıştığı isim çıktı, meğer Survivor’dan önce ilişkisi varmış Survivor Aleyna eski sevgili bu dönem yarıştığı isim çıktı, meğer Survivor’dan önce ilişkisi varmış

Hudutsuz Sevda Bu Hafta Var Mi Hudutsuz Sevda 16696538 1416 Amp

HUDUTSUZ SEVDA ASİYE AYRILIYOR MU?

Bir intikam ve romantik ilişki hikayesi olan Hudutsuz Sevda, NOW TV ekranlarına sezona giriş yaptı. Başrollerinde Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Asuman Dabak, Burak Sergen gibi isimlerin yer aldığı dizide bir ayrılık söz konusu.

esra3

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre  NOW TV’nin sevişen dizisi Hudutsuz Sevda’da Asiye karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu diziden ayrılacak. Oyuncunun diziden ayrılmasıyla hikayenin nasıl ilerleyeceği merak ediliyor.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA