Yaşadığı olaylı ilişkilerle bir döneme damgasını vuran İbrahim Tatlıses, birden fazla evlilik yapmış bu evliliklerden toplamda 7 tane de çocuğu olmuştu. Tatlıses, son yıllarda özellikle genç kızlarla olan ilişkisinden dolayı adından söz ettirmişti. Şimdilerde şarkıcıya dair magazin aleminde bazı iddialar dolaşmıştı. İddia ise hayatında yeni birinin olduğuna yönelikti.

Tüm bunlar Tatlıses'in geçmişte olan ilişkilerini akıllara getirdi. Bunun üzerine pek çok kişi arama motorlarında İbrahim Tatlıses kaç kez evlendi, kaç torunu var? sorularını arattı. Habere ilişkin detaylar aşağıda...

Whatsapp Image 2024 04 02 At 1.14.16 Pm

İBRAHİM TATLISES KAÇ KEZ EVLENDİ?

İbrahim Tatlıses ilk evliliğini Şanlıurfa’da Adalet Durak ile yapmıştır. Bu evlilikten 1'i erkek olmak üzere 2 de kız çocuğu dünyaya gelmiştir.
Tatlıses, ikinci evliliğini 1979 yılında Perihan Savaş ile yaptı. Bu evlilikten Melek Zübeyde adında bir kızı vardır.

Whatsapp Image 2024 04 02 At 1.15.08 Pm
Üçüncü evliliğini ise 1983 yılında Derya Tuna ile yapmıştır. Çift, toplamda 18 yıl birlikte olmuştur. Bu evlilikten İbrahim (İdo) adında bir de oğulları olmuştur.
Dördüncü evliliğini ise 27 Eylül 2011 tarihinde Ayşegül Yıldız ile yapmıştır. Bu evlilikten Elif Ada (d. 9 Nisan 2013) adında bir de kızları dünyaya gelmiştir. 

Ibrahim Tatlises Nn5B Cover.jpg Kopyası
Beşinci evliliği 2021 yılında Gülçin Karakaya ile olmuştur. 1 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan İbo Show programında Gülçin Karakaya ile evlendiklerini duyurmuştur.

Survivor'da üçüncü eleme adayında Berna çıldırdı, o anlar konseye damgasını vurdu Survivor'da üçüncü eleme adayında Berna çıldırdı, o anlar konseye damgasını vurdu

İBRAHİM TATLISES'İN KAÇ ÇOCUĞU VARDIR?

İbrahim Tatlıses'in Ahmet Salim Tatlı
Gülşen Sara Tatlı, Gülden Ferrah Tatlı
Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak
İdo Tatlıses, Elif Ada Tatlı olmak üzere toplamda 7 çocuğu, 10 tane de torunu vardır. 

Muhabir: STAJYER MUHABİR REMZİYE KAYA