İbrahim Tatlıses, 1 Nisan’da yaptığı paylaşım ile takipçilerine büyük bir şok yaşattı. İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabı üzerinden “Seçimi kaybettim ve evleniyorum. Duyduk duymayın demeyin. Tüm bekarlara selam olsun ben evleniyorum" demesi üzerine gündeme damgasını vurdu. Ancak bu paylaşımın hemen ardından bir paylaşım daha yaparak evlenmediğini şaka yaptığını belirtti.

Ibrahim Tatlises Evlendi Mi

Tatlıses, paylaşımında şu sözlere yer verdi: “Arkadaşlar mesajı attığım tarih ne 1 ay ne Nisan... İkisinin toplamı ne oluyor? Nisan 1 ama ben hakikaten evlendim. İzmir'de kendime ev aldım. Yani evlendim şakadan da hiç anlamıyorsunuz ya. İbrahim Tatlıses evlenirse iki satırla mı geçiştirir?” Peki İbrahim Tatlıses’in sevgilisi kim, kaç yaşında? İşte merak konusu olan ayrıntılar…

Ibrahim Tatlises Uzucu Haberi Boyle Duyurdu Herkesten Dua Istiyorum 1706184037 5232

Ajda Pekkan bayramda sahne aldı, Süperstar şıklığı ve performansıyla büyüledi Ajda Pekkan bayramda sahne aldı, Süperstar şıklığı ve performansıyla büyüledi

İBRAHİM TATLISES’İN SEVGİLİSİ KİM?

İbrahim Tatlıses yaklaşık iki yıldır Gülçin Karakaya ile birlikte. İbrahim Tatlıses'ten 43 yaş küçük olan Gülçin Karakaya, 26 yaşında ve İzmir doğumludur. İzmirli Gülçin Karakaya'nın Tatlıses'in manikürcüsü olduğu söylendi. Ancak Sevilen türkücü, geçtiğimiz ay yayınladığı bir paylaşımda Karakaya’nın asistanı olduğunu açıklamıştı.

Gulcin Karakaya Kac Yasinda Ibrahim Tatlises

İbrahim Tatlıses, el fotoğraflarını yorumlayarak şunları söyledi: Deniz kenarında bazı evler vardır ya, leb-i derya... Bizimki de leb-i orman” diye yazdı. 68 yaşındaki İbrahim Tatlıses'in 7 çocuğu ve 9 torunu var.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN