Sezon finaline birkaç bölümün kaldığı İnci Taneleri’nde heyecan hız kesmeden devam ediyor.Her Perşembe Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan İnci Taneleri dizisi hikayesi ve oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üstüne çekti. Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı İnci Taneleri’nin başrollerinde Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan, Selma Ergeç, Kubilay Aka gibi ünlü isimler yer alıyor.

inci taneleri-6

İNCİ TANELERİ KONUSU NEDİR?

Dizide uzun yıllar eşini öldürme suçundan hapse mahkum olan Azem’in sıra dışı hikayesi işleniyor. Azem yıllarca işlemediği bir suç sebebiyle hapiste yatmıştır. Günün birinde hapisten çıkan Azem’in tüm ailesi inci taneleri gibi saçılmıştır. Çocuklarının izini aramak için  yola koyulan Azem bu süreçte hiç beklemediği insanlarla yolları kesişir. Bunlardan biri de pavyon dansları ile gündem olan Dilber karakteridir. Dilbe ile Azem’in arasındaki ilişki yavaş yavaş aşka dönüşürken Azem’in ailesini arama yolculuğu da devam eder. Bu süreçte karakterler birbirinden farklı ve heyecan verici mecralara atılırlar.

Inci Taneleri 10 Bolum

İNCİ TANELERİ SON BÖLÜMDE NE OLDU?

İnci Taneleri’nin 2 Mayıs’ta yayınlanan son bölümünde Azem’in başına gelenler dikkat çekti. Azem’in uzun zamandır aradığı kızı Nehir tarafından takip edilmesi merak dolu anlar yarattı. Azem’in uzun zamandır aradığı kızına ulaşacak mı merak konusu oldu.  Diğer tarafta Dilber ile Azem arasındaki kırgınlık sürmektedir.

Inci Taneleri 10 Bolum Neler

Ayça ise sürpriz bir gelişmeyle bir okulun bahar şenliklerinde yer alır. Ayça’nın kaygıları, arası açılan Azem ile Piraye arasındaki buzları eritir.

Cihan ise ne kadar hayatını düzene koymaya çalışsa da Reyyaz’dan gelen beklenmeyen teklifle büyük bir şaşkınlığa uğrar. Aynı zamanda aşık olduğu kadın hakkında daha önce bilmediği gerçekleri öğrenir.

Mehmed Fetihler Sultanı 2.sezon olacak mı, ne zaman başlayacak, kadrodan kimler ayrılacak? Mehmed Fetihler Sultanı 2.sezon olacak mı, ne zaman başlayacak, kadrodan kimler ayrılacak?

inci taneleri-8

İNCİ TANELERİ SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Son bölümlerinde heyecanın dorukta olduğu İnci Taneleri yavaş yavaş sezon finaline gidiyor. Her Perşembe Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan İnci Taneleri dizisi son birkaç bölümün ardından mola verecek. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre İnci Taneleri kısa bir süre sonra yayınlanacak 17.’inci bölümü ile sezon finaline gidecek.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA