Konusuyla ve oyuncularıyla dikkatleri üzerine çeken İnci Taneleri dizinde şok gelişme yaşandı. Özellikle Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Dilber karakteriyle adından sık sık söz ettiren İnci Taneleri dizinin bu haftaki bölümü şaşkınlık yarattı.

Survivor 4. eleme adayı kim oldu, 16 Nisan Survivor 2024 haftanın 1. 2. 3. Ve 4. eleme adayları kimler? Survivor 4. eleme adayı kim oldu, 16 Nisan Survivor 2024 haftanın 1. 2. 3. Ve 4. eleme adayları kimler?

Başrollerini Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü’nün paylaştığı, kadrosunda Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan, Rıza Kocaoğlu'nun yer aldığı 'İnci Taneleri' dizisi yeni bölümüyle ekranlara geldi. Peki dizinin yeni bölümünde neler yaşandı? Dilber neden hastaneye kaldırıldı?

Inci Taneleri-4

Sabah olduğunda Piraya, Azem'i arayarak seminere katılıp katılmayacağını sordu. Azem program için hazırlanırken yanına Dilber geldi. Poşetteki kuş lokumlarını görünce Dilber kendini tutamayarak bir iki tane aldı. Azem'in Özgür için aldığını öğrenince lokum kursağında kaldı.

HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Necmi mahallede Kaynak'ın geniş önlem aldığını söyledi. Cihan'da düğün arabası gibi arabalarını süsleyerek kontrol noktalarından geçti. Kaynak yakalandıktan sonra her şeyi itiraf etti. Cihan, Nusret'e yapılanlar nedeniyle Sırat'a rest çektikten sonra Sırat'ın başka birisine yol verdiğini ve onlar tarafından silahlı saldırıya uğradığını öğrendi.

PİRAYE CEVAP VERDİ?

In 6Jgn

Azem katıldığı seminer sonrası Piraye ile konuşurken Tayfun'un çok içtiği için bağırarak etrafı rahatsız ettiğini gördü. Tayfun'la yakından ilgilenen Azem onun sakinleşmesini sağladı. Azem'in Tayfun'a etkisi Piraye'nin gözünden kaçmadı. Tayfun odasına gittikten sonra Piraye yanına gelerek Azem'e bunu nasıl başardığını sordu. Azem'de bir şiir söylediğini, şiirin ona derdini sorduğunu, onunda biraz ağladıktan sonra odasına gittiğini ifade etti. Piraye cevap verdi mi diye sorunda Azem sorması yetti cevabını verdi.

HASTANEYE GİTTİLER

Cihan vurulduktan sonra onu tedavi eden Elif doktoru bir türlü unutamıyordu. Sosyal medya hesabından yazsa da cevap alamayınca Necmi'ye hasta numarası yaptırarak hastaneye gittiler. Elif'in numarasını aldıktan sonra beraber yemeğe çıkmaya ikna etti. Elif babasını sorunca Cihan duraksadı. Azem'in öz babası olmadığını söyledi.

CİHAN ELİF’TEN AYRILDI

Inci Taneleri 6 Bolum Izle Full Kanal D Inci Taneleri Altinci Bolum Tek Parca Izle 0Jrw

Cihan ve arkadaşları Kaynak'ı bulup dövdükten sonra Sırat'ın mekanının önüne bıraktığı anları anbean kaydetmiş, sosyal medya hesaplarından paylaşmışlardı. Sırat yapılan bu harekete bir müddet sessiz kaldıktan sonra Cihan'ın otoparkına adamlarıyla beraber geldi. Sayıca üstün olan Sırat'ın adamları Cihan'ın arkadaşlarına saldırdı. Cihan her şeyden habersiz Elif'le yerken Necmi'den telefon geldi, Cihan'ı otoparka çağırdı. Cihan, Elif'in yanından ayrılmak zorunda kaldı.

DİLBER’E SERT CEVAP

Dilber günlerdin içini kemiren Azem'le ilgili düşüncelerini kendine ve ona söz versede açmadan duramadı. Dilber 'Sence biz neyiz?' diye sordu. Azem 'Vallaha biz birşeylerin kurbanıyız ama neyin bilmiyorum.' cevabını verdi. Azem giderken Dilber 'Ama şunu bil..' dedikten sonra devamını getiremedi. Azem gittikten sonra 'Ben artık sensiz yaşayamam' dedikten sonra gözyaşlarına engel olamadı.

HASTANELİK OLDU

Inci Taneleri Dizi

Zahir çok fazla alkol almış bir vaziyette Dilber'in yanına geldi. İlk önce cebinden çıkardığı yüzükle Dilber'e nikah tazeleme teklifinde bulundu. Dilber kabul etmedikten sonra onu taciz etmeye çalıştı. Azem otele geldiğinde kapıda ambulansın olduğu gördü. Merakla otelin içine girdiğinde Dilber'in darp edildiğini ve gözleri kapalı bir şekilde sedye ile hastaneye görüldüğünü gördü.

Muhabir: NİHAT TOKLU