Yerel seçimlere yönelik açıklamalarda bulunan İyi Parti Aksu İlçe Başkanı Recep Bal, oldukça iddialı konuştu. Aksu’da seçimi kazanan tarafın kendileri olacağını belirten Başkan Bal, “Sürekli sahadayız ve çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Her daim halkımızın yanındayız ve bu kutlu yolda halkımızla birlikte yürüyoruz” dedi.

ADAY İSİM BEKLENİYOR

Artık aday ismin açıklanmasına da çok az bir zaman kaldığını dile getiren Bal, “Aksu için şu an bekleyen aday adayı arkadaşlarımız var. Önümüzdeki hafta da artık netlik kazanır ve aday arkadaşımız açıklanır. Biz ilçe teşkilatı olarak zaten sürekli sahadayız. Adayımızın açıklanmasıyla birlikte de seçimin son gününe kadar sahadan ayrılmayacağız” diye konuştu.

GÜCÜMÜZÜ GÖRECEKLER

Mersin’in o ilçesinde projeler devam edecek… Meclis karar verdi Mersin’in o ilçesinde projeler devam edecek… Meclis karar verdi

Yerel seçimde İyi Parti’nin gücünü herkesin göreceğini ifade eden Bal, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Partimizi güçsüz göstermeye çalışanlar, algı operasyonları yapmaya kalkışanlar oldu. Ancak 31 Mart akşamı görecekler ki ne yaparlarsa yapsınlar, bu halk İyi Parti’nin yanında. Allah’ın izniyle de sadece Aksu ve Antalya’da değil, tüm Türkiye genelinde büyük başarı elde edeceğiz.”

Sercan AYTIŞ/ÖZEL 

Kaynak: Sercan AYTIŞ/ÖZEL