Antalya’da yapılan istihbarat çalışmaları sonucu harekete geçen jandarma ekipleri gerçekleştirdikleri operasyonda 68,2 kilogram eroin ve uyuşturucu yapımında kullanılan aletler ele geçirdi. Operasyon anları ise saniye saniye kaydedildi.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/07/jandarma-operasyon-2-Small.jpg uyuşturucu operasyonu

Antalya Valiliği İl Jandarma Komutanlığı ekipleri başarılı operasyonlarına bir yenisini ekledi. Uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayan jandarma ekipleri, uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik Jandarma İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Kepez İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen istihbarat çalışmaları neticesinde Kepez İlçesi Baraj Mahallesi’nde şüpheli M.O. ve H.S. isimli şahısların kiraladıkları evde eroin üreterek piyasaya süreceklerinin bilgisi alınması üzerine harekete geçildi.

EVİNDE VE ARAÇLARINDA ARAMA YAPILDI

Şüphelilerin kullandıkları araç ve ikametlerine gerçekleştirilen operasyonda; 68,2 kilogram eroin, 3 adet hassas terazi, 1 adet öğütücü makinesi, 6 adet renklendirici jel, 2 bin adet şeffaf poşet ve 2 adet cep telefonu ele geçirildi. Operasyon anları ise saniye saniye kaydedildi.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/07/jandarma-operasyon-1-Small.jpg Jandarmadan 'çat' kapı uyuşturucu operasyonu 68,2 kilogram eroin ele geçirildi 1

2 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Antalya Valiliği İl Jandarma Komutanlığınca yapılan açıklamanın sonunda, olayla ilgili olarak Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı talimatları hedefinde şüpheli şahısların gözaltına alınmış olup, vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik çalışmaların aralıksız devam edeceği vurgulandı. İHA