Yeşilçam'ın önemli isimlerinden Kadir İnanır, evinde rahatsızlandıktan sonra Pazar günü hastaneye kaldırıldı. İnanır'a felç teşhisi konuldu, hemen tedavi altına alındı ​​ve durumu detaylı olarak incelendi. Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili son açıklama partneri oyuncu Jülide Kural tarafından yapıldı. Kural, kamuoyundaki yanlış bilgilerin düzeltilmesi için açıklama yapma ihtiyacı hissettiğini açıkladı. İşte ayrıntılar...

Jülide Kural Kadir Inanır

JÜLİDE KURAL'DAN AÇIKLAMA

Jülide Kural'ın açıklamasına göre Kadir İnanır'ın sağlık durumu şu anda oldukça iyi olduğu ve yoğun bakım ünitesinde sürecin devamı ancak tıbbi gözetim altında gerçekleştiğini açıkladı.

Jülide Kural Kadir Inanır Açıklaması Görsel

KADİR İNANIR'IN İYİLEŞME SÜRECİ

Kural'ın açıklamasına göre Kadir İnanır artık iyileşme yolunda. Yoğun bakımdaki süresinin bitmesiyle İnanır'ın eve dönme isteği arttı. Jülide Kural, Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili bilgilerin yalnızca İnanır'ın sosyal medya hesapları veya kendi hesabı üzerinden verilmesini talep etti. Bu sayede doğru ve güvenilir bilgiye ulaşılması sağlanacaktır.

Kadir Inanır

Defne Samyeli kaç yaşında, genç kızları bile solladı, Maldivlerde mavi bikinisiyle olay pozlar Defne Samyeli kaç yaşında, genç kızları bile solladı, Maldivlerde mavi bikinisiyle olay pozlar

SEVGİ VE SAYGIYLA GEÇMİŞ OLSUN

Jülide Kural son olarak Kadir İnanır'a sevgi ve saygının önemine vurgu yaparak açıklamasını tamamladı. İnanır'a desteğin sürdürülmesi ve sabırlı olunması gerektiğini belirtti.

Muhabir: BADE ÖNDER