ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Süsen Kılıç karakterine hayat veren Lizge Cömert’in kim olduğu merak ediliyor. Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Süsen Kılıç karakteri ile dikkat çeken Lizge Cömert kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır?

KARDEŞLERİM DİZİSİ NE ANLATIYOR?

Anne ve babalarını kaybeden dört kardeşin hayata tutunma mücadelesini işleyen Kardeşlerim dizisi kadrosunda genç ve başarılı oyuncuları barındırıyor. Dizide hayat verdiği Süsen Kılıç karakteriyle popüler olan Lizge Cömert performansıyla dikkat çekti. Hayatta birbirilerinden başka kimsesi olmayan dört kardeşin dramı “Kardeşlerim” adıyla ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Zeynep Bastık’ın yeni aşkı Survivor’dan çıktı.. Oyuncu Serkay Tütüncü ile Zeynep Bastık’tan samimi görüntüler Zeynep Bastık’ın yeni aşkı Survivor’dan çıktı.. Oyuncu Serkay Tütüncü ile Zeynep Bastık’tan samimi görüntüler

Lizge Cömert

LİZGE CÖMERT KİMDİR?

Lizge Cömert, ATV ekranlarının popüler dizisi Kardeşlerimde Susen Kılıç rolü ile gündeme geldi.  Dizide hayat verdiği Susen Kılıç karakteriyle başarılı bir performans sergileyen Lizge Cömert 1999 yılında İzmır’de dünyaya gelmiştir.  Genç oyuncu, ekranlardaki kariyerinin Özyeğin Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor. 1.70 cm boyunda olan Cömert 54 kilodur. Lizge Cömert, Kardeşlerim dizisi ile ekranlarda yer almaya başlamıştır.

Muhabir: STAJER MUHABİR REMZİYE KAYA