Antalya’da yaşanan kazada sıkışan sürücü kurtarıldı. Kaza, saat 12.00 sıralarında Serik'e bağlı Cumhuriyet Mahallesi Belpınar yolu kavşağında meydana geldi. Hayrettin Akgündüz idaresindeki 07 LE 660 plakalı otomobil ile Ahmet Gülaydın idaresindeki 07 YM 647 plakalı hafif ticari araç çarpıştı. Kontrolden çıkan hafif ticari araç yol kenarındaki elektrik direği ve ağaca çarparak durabildi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

AFAD, Antalya'da oluşturulan temsili enkaz alanında gönüllü arama kurtarma ekibi yetiştiriyor AFAD, Antalya'da oluşturulan temsili enkaz alanında gönüllü arama kurtarma ekibi yetiştiriyor

Kazada hafif ticari araçta yolcu olarak bulunan Sevim Gülaydın ile Utku Selim Gülaydın sıkıştı. İtfaiye ekipleri Sevim Gülaydın ile Utku Selim Gülaydın'ı kesici makas ve pres makinesi kullanarak çıkarabildi. 2 yaralı sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye götürülerek tedaviye alındı. Yaralıların durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kazayı yara almadan atlatan sürücüler ise ifadeleri için polis merkezine götürüldü. 

Antalya Kaza Yapan Aracta Sikisanlari It 17907 (2)

Antalya Kaza Yapan Aracta Sikisanlari It 17907 (3)

A N T A L Y A K A Z A Y A P A N A R A C T A S I K I S A N L A R I I T 17907

Kaynak: (DHA)