Milli Takımın genç yeteneklerinden Kenan Yıldız hem forma giydiği Juventus’ta hem de Milli Takım da performansı ile dikkat çekiyor. Kenan Yıldız futbol kariyerinin yanı sıra özel hayatı ile de gündeme geliyor. Son günlerde Yıldız ile Amerikalı şarlıcı Medison Beer’in birlikte olduğu iddiaları bulunuyor.

Sosyal medya paylaşımları ile tanınan Rahel Pekcan kimdir? Sevgilisi ne zaman öldü? Yeni bir sevgilisi mi var? Sosyal medya paylaşımları ile tanınan Rahel Pekcan kimdir? Sevgilisi ne zaman öldü? Yeni bir sevgilisi mi var?

Kenanin Yildiz

KENAN YILDIZ VE MADİSON BEER SEVGİLİ Mİ?

Almaya doğumlu Türk oyuncu Napoli’nin parlayan yıldızı Kenan Yıldız’ın annesi Alman babası ise Afyon kökenlidir. Juventus ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Yıldız İtalya Serie A’da yer alıyor. Genç oyuncu Milli Takımda da performansı ile adından söz ettiriyor. 2027 yılına kadar Juventus’ta forma giyecek Yıldız kariyerinin yanı sıra özel hayatı ile de dikkat çekiyor.

kenan yıldız

Son günlerde genç futbolcunun adı Amerikalı bir şarkıcı ile anılıyor.  Sosyal medyada yer alan iddialara göre 19 yaşındaki futbolcu Kenan Yıldız 25 yaşındaki Amerikalı şarkıcı Medison Beer ile birliktelik yaşıyor. İkilinin Twitch uygulaması üzerinden tanıştıkları söyleniyor.

Adsiz Tasarim 2024 01 26T121155522

İkilinin Twitch üzerindeki yayını sosyal medyada binlerce izlemeye ve beğeniye ulaştı. Ancak bu videonun shop olduğu yönünde iddialar da bulunuyor. İkininin birarada olduğuna dair tüm söylentiler bu videoya dayanıyordu. Videonun gerçekliğinin kesinleşmemesi nedeniyle iddiaların doğru olmadığı ortaya çıktı. Medison Beer ile Kenan Yıldız’ın birlikte olduğuna bir bilgi bulunmuyor. Bilgilerin tümü iddialar üzerine kuruludur.

Kenan Yildiz Ile Madison Beer Ask Mi Yasiyor Sosyal Medya Bu Iddiayi Konusuyor Lfi Fz Ffw

 MEDİSON BEER KİMDİR?

1999 yılında dünyaya gelen Yahudi asıllı Amerikalı şarkıcı Medison Beer, 2012 yılında sosyal medya platformlarında söylediği şarkıları yayınlayarak ünlü oldu. Beer’in söylediği şarkıları 2023 yılında ünlü şarkıcı Justin Bieber sosyal medya hesabında paylaştı. Bunun üzerine popülerliğe kavuşan Beer, aynı yıl ilk şarkısını piyasaya sürdü.

Images-13

İlerleyen yıllarda kariyerine hız kesmeden devam eden Beer, yaptığı çalışmalarla birçok ödül kazandı. Müzik kariyerinin yanı sıra bazı dizi ve filmlerde yer aldı.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA