Beşar Esad’a suikast mı yapıldı, Beşar Esad yaşıyor mu, öldü mü, oğlu ve kuzeni öldüğü doğru mu? Beşar Esad’a suikast mı yapıldı, Beşar Esad yaşıyor mu, öldü mü, oğlu ve kuzeni öldüğü doğru mu?

Cumhur İttifakı AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer, yerel seçimler için Hacı Ekrem-Şerife Yazaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi 2374 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Sümer, oy kullanmaya ailesi ile birlikte geldi. Okul girişinde yoğun ilgiyle karşılanan Sümer, vatandaşlarla selamlaştı.

Riza Sümer (4)

Seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Rıza Sümer, “31 Mart seçimlerinin şehrimize, ilçemize ve demokrasi kültürümüze hayırlı olmasını diliyorum. Her seçim bir demokrasi şöleni. Biz de geldik, vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Oy pusulamızı zarfın içine koyup, sandığa attık. İnşallah akşam sandıklar açılınca milli irade, halkımızın iradesi tecilli edecek. Hiçbir vatandaşımız ‘Ben oy kullanmasam bir şey değişmez’ diye düşünmemeli. Genç yaşlı demeden bütün vatandaşlarımız sandığa gidip oyunu kullanmalı. Adaylığımızı duyurduğumuz ilk gün de söylediğimiz gibi vatandaşlarımızın kararına saygımız sonsuz, söz milletimizde” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: BÜLTEN