Antalya’da vatandaşların telefonlarına belediye başkanı çıktı Antalya’da vatandaşların telefonlarına belediye başkanı çıktı

Kepez İletişim Merkezi(KİM),  iletişim gücünü veri analizleriyle destekleyerek, vatandaşların belediyeden beklenti ve isteklerini en ince ayrıntısına kadar inceliyor. Gelen her türlü talebi gizlilik ilkesiyle kayıt altına alan KİM, vatandaşların isteklerinin de takipçisi oluyor.

Kim, 7 Gun 24 Saat Vatandasa Bir Telefon Kadar Yakin 2 (Small)

7 gün 24 saat görev başında olan iletişim merkezi KİM’e, Mayıs ayında toplam 3147 talep bildirildi. Bunları; çevre sağlığı, kaldırım onarımı, park onarımı, gürültü ve ses, temizlik, sokak hayvanları, park talebi, yeşillendirme, evde sağlık, yol açımı ve refüj gibi bir çok talep oluşturdu.

Kim, 7 Gun 24 Saat Vatandasa Bir Telefon Kadar Yakin 3 (Small)

TALEPLER İLGİLİ BİRİMLERE İLETİLİYOR

Kepez Belediyesi, kendi görev alanı dışındaki talepleri de ilgili kurum ve kuruluşlara bildirerek çözüme kavuşturulması noktasında da hizmet köprüsü oluyor. KİM, dijital ortamda gelen her türlü talebi önce kayıt altına alarak ilgili müdürlüklere iletiyor. Ve her talebin takibini de büyük bir titizlikle yapıyor. Taleplerin yerine getirilmesi veya neden getirilemediği konusunda başvuru sahipleri mutlaka bilgilendiriliyor. Kepez İletişim Merkezi, vatandaşlardan gelen talepleri lokasyon yoğunluğuna göre de analizini yapıyor.

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ / BÜLTEN