Kepez Belediyesi, Akdeniz Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarıyla bölgenin daha temiz ve düzenli olmasını sağlıyor.  Ünsal Mahallesi, 5056 sokak ve çevresinde yoğunlaşan çalışmalar kapsamında, sanayi sitesi içerisindeki cadde, mahalle ve sokak kenarlarındaki dal, yeşil atık ve molozlar belediye ekipleri tarafından titizlikle temizlendi. Daha temiz bir sanayi sitesi için gerçekleştirilen temizlik çalışmalarına Fen İşleri Müdürlüğü’nden 9, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden 4, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden 2, iş aracı çalışmalara destek verdi.  Gün boyu devam eden temizlik operasyonunda 15 araç ile 26 kamyon dal, yeşil atık ve moloz çekildi.

YANGINLARA KARŞI TEMİZLİK ÖNLEMİ

Kepezden Akdeniz Sanayi Sitesine Temizlik Hamlesi 4 (Small)

Kepez Belediyesi yetkilileri, yaz aylarında oluşabilecek yangınların önüne geçmek amacıyla biriken atıkların temizlenmesi konusuna büyük hassasiyet gösterdiklerini bildirdi. Sanayi sitesindeki iş yerleri için daha hijyenik ve düzenli bir ortam sağlamak amacıyla gerçekleştirilen bu temizlik çalışmaları, esnaf ve sanayi sitesi kullanıcıları tarafından memnuniyetle karşılandı. Fen İşleri, Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlükleri’nin müşterek çalışmaları ile bölgenin temizliği sağlanıyor.

 HİZMETTE İŞBİRLİĞİ

Kepezden Akdeniz Sanayi Sitesine Temizlik Hamlesi 3 (Small)

Antalya’da gündüz yanan lamba şaşkınlığı Antalya’da gündüz yanan lamba şaşkınlığı

Kepez Belediyesi, çalışmalarını vatandaşlarla diyalog ve işbirliği içinde sürdürüyor. Yoğun iş yükünün yaşandığı Akdeniz Sanayi Sitesi’nin hizmetlerinin aksatılmaması için, karşılıklı diyalog ve işbirliği içinde sürdürülen çalışmalarda bölgenin çöp toplama işlemleri her gün saat 18.00’den sonra gerçekleştiriliyor. Böylece iş yerlerinin faaliyetleri kesintiye uğramadan temiz bir çalışma ortamı sağlanıyor.

AKDENİZ SANAYİ SİTESİ

Kepezden Akdeniz Sanayi Sitesine Temizlik Hamlesi 9 (Small)

Akdeniz Sanayi Sitesi, otomotiv, metal ve ahşap gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren 2 bin 500 iş yeri ile yaklaşık 15 bin kişiye istihdam sağlıyor. Antalya’nın Organize Sanayi Bölgesi’nden (OSB) sonra en büyük ikinci iş alanı olan Akdeniz Sanayi Sitesi, bölge ekonomisi için büyük önem taşıyor.

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ / BÜLTEN