Antalya şampiyonluklarının ardından üst üste 2 kez Şampiyonası’na katılan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, bayram tatilinde de yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden devam etti.

Kepezin Basketbolculari Bayramda Da Yeni Sezon Icin Calisti 5 (Small)

Aybastı’da yarı finale 3 Antalyalı kaldı… 2024 Aybastı’da yarı finalistler belli oldu… Çeyrek finalde paşanın büyük aslanı, küçük aslanını yendi… Aybastı’da yarı finale 3 Antalyalı kaldı… 2024 Aybastı’da yarı finalistler belli oldu… Çeyrek finalde paşanın büyük aslanı, küçük aslanını yendi…

Aynı zamanda U18 takımının koçu da olan kulübün basketbol koordinatörü Besim Güvenç, oluşturduğu takımının oyuncularında eksik gördüklerini düzeltmek için bireysel antrenmanlara tabi tuttu. Sporcular bayram tatilinde de sırayla antrenmanlarını sürdürdü.

SPORCUYA ÖZEL ÇALIŞMA

Kepezin Basketbolculari Bayramda Da Yeni Sezon Icin Calisti 2 (Small)

Geçen sezondaki analizlerde oyuncularda görülen eksiklerini gidermeleri ya da güçlendirmeleri amacıyla yapılan bireysel fundamental antrenmanları, Turgut Özal Spor Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Takım kaptanı ve forvet Yağmur Filiz’e şut mekaniği ve dripling geliştirici çalışma yaptırılırken, takımın uzunu olan Azra Naz Dulcan’a pilates topuyla direnç sağlanarak rakip pota altına gitme ve şut atma çalışması yaptırıldı. 

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ / BÜLTEN