Antalya Kepez Belediyesi'nde çalışan görevliler Beyaz Masa kapsamında, kurumlarına gelen vatandaşları en iyi şekilde sorunlarını çözmeye çalışırken vatandaşların şikayetlerini ve isteklerini not alarak ilgili birimlere gönderiyor.

Deprem Olmayan İller: Türkiye'de Deprem Riskinin En Az Olduğu Yerler! Deprem Olmayan İller: Türkiye'de Deprem Riskinin En Az Olduğu Yerler!

KEPEZ BEYAZ MASA UYGULAMASI

Kepez Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde ki görevliler; talepleri için kuruma müracaat eden bütün vatandaşların ilk uğrak noktasıdır. Vatandaşın ulaşmak istediği hizmet talebinin ardından kurumda çalışan görevli, vatandaşa gerekli ön bilgiyi verir. İlgili birime bizzat gidilmesi gerekiyorsa vatandaşla beraber birime gidilir ya da kurum görevlisi mevcut işlem için ilgili kuruma gider, işlemler tamamlandıktan sonra gerekli evrakla vatandaşa verilir. İnternet aracılığı ile Beyaz Masa'ya ulaşan mesajlar, görevli tarafından Belediye Başkanına ve ilgili birimlere iletilir. Vatandaşın mesajına geridönüş de yine beyaz masa aracılığı ile sağlanır.

Kepez Belediyesi Vatandaslarin Istek Ve Dileklerin 1436006309050 (Small)

KEPEZ BEYAZ MASA'YA NASIL BAŞVURULUR?

Beyaz Masa'ya ulaşmak isteyen vatandaşlar direkt kuruma gidebilir, Kepez Belediyesi'nin resmi internet sitesi olan kepez-bld.gov.tr hesabında ana sayfada bulunan Beyaz Masa'ya tıklayabilir ya da Beyaz Masa whatsApp iletişim hattı olan 05342196464 numaraya mesaj atabilirler.

Muhabir: SİBEL YEŞİL